NastUpte na vlnu odpočinku. Vyzkoušejte novou peněženku na rekreaci.

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Taky si říkáte, jak by bylo skvělé všechno na chvíli odložit a vyjet někam pryč, třeba jen na víkend? Někdy je zkrátka všeho trochu moc, že? Vaše karta All Inclusive s eBenefity má v aplikaci Můj Up novinku, která Vám pomůže si rekreaci užít naplno!

O co jde?

Od 1. ledna 2023 můžete v aplikaci Můj Up vidět svojí peněženku rozdělenou na „Rekreaci“ a „Ostatní čerpání“. Sami si tak převedete část kreditu, kterou využijete třeba na romantický pobyt se svou drahou polovičkou nebo na rodinný víkend na horách.

Tato funkce Vám zároveň pomůže sledovat, kolik bodů Vám ještě k útratě za rekreaci zbývá a zároveň ohlídá, že nepřekročíte roční limit 20 000 Kč.

Co následuje?

Funkce je Vám již plně k dispozici, pokud tedy už nyní máte v plánu zaplatit u některého z našich partnerů z oblasti „Rekreace“, stačí si převést požadovanou částku do Vaší nové peněženky a můžete vyrazit. Ať už se rozhodnete pro relaxační, poznávací nebo aktivní rekreaci.

Přejeme Vám příjemné rekreování!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…