Rýmička a kašlík? Zažeňte je s Pilulkou a plaťte eBenefity

Škrábe vás v krku, teče vám z nosu, cítíte se pod psa? Hurá na e-shop nebo do některé ze 140+ lékáren našeho partnera Pilulka. Kromě léků na akutní obtíže se tam na pár kliknutí nakoupíte i doplňky stravy, elektro, potřeby pro maminky i miminka, kosmetiku, drogerii, potřeby pro domácí mazlíčky… ale třeba i erotické dárky a hračky. A placení? O to se postará vaše čím dál schopnější karta eBenefity.

Pilulka je půl zdraví

Podzimní plískanice pomalu ale jistě přecházejí do zimního sněžení, a respirační viry a všechny možné bakterie jsou v plné polní. S naším novým partnerem, e-shopem Pilulka, jim nedáte šanci. Tenhle e-shop toho ale nabízí mnohem víc.

Na co si vzpomenete

Pilulka není jen lékárna. Kromě obrovské nabídky léků, zdravotnických potřeba, přípravků pro péči o zuby a ústa nebo doplňků stravy pro sportovce tento nadupaný e-shop nabízí například i potraviny. Od bezlepkových přes dietní a veganské až třeba po „zdravé mlsání“.

Maminky (i nastávající) tu najdou vše, co ony a jejich děti potřebují – pleny, dětskou stravu, kosmetiku, dětskou drogerii, hračky nebo potřeby pro spinkání.

Erotické hračky a dárky

Na Pilulce na vás ale čeká i spousta domácího elektra, krmiv a potřeb pro kočky a psy… a také celá jedna velká erotická sekce. Už vám bylo 18 let? Pak račte vstoupit.

Ať na Pilulce ale koupíte cokoli, zboží si můžete nechat doručit až domů, případně si je vyzvednout v některé z více než 140 kamenných lékáren Pilulka po celé ČR. Díky Pilulce a kartě eBenefity máte zdraví vždy po ruce. Na jediné kliknutí. Tak ať slouží!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…