3 tipy na lyžovačku v Česku s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


České hory jsou prostě naše. Jsou krásné, protkané sjezdovkami i běžeckými stopami, navíc hezky po ruce. A taky mnohem levnější než třeba takové Alpy, kde ceny dávno převýšily i Glossglockner, a stále rostou. Proto vás dnes chceme inspirovat 3 tipy, kam vyrazit na lyžovačku, aniž strávíte zbytek mládí v kolonách aut. A kde pohodlně uplatníte svou multifunkční kartu eBenefity.

na lyže s eBenefity

Buková hora: Jako v Alpách, akorát že v Česku

Čtyři sjezdovky. Dvě nejdelší sjezdové tratě v Orlických horách na dosah. Nejmodernější lanovka v ČR vybavená vyhřívanými sedačkami. Apres-ski bary, půjčovny lyží i snowboardů, moderní restaurace, funparky, snowparky a další sněhová zábava.

To vše vám i celé rodině, včetně nejmladších členů, nabízí horský resort Buková hora, která se nachází v nejjižnější části Orlických hor. Přesto se tu budete cítit jako v Alpách. A pokud se trefíte do termínu, můžete se zúčastnit i tradičního lyžařského závodu Pohár Orlických hor.

Resort Bílá: Zimní Beskydy jinou barvu neznají

Kam jinam za kouzlem zimních Beskyd než na Bílou? V tomto perfektně vybaveném resortu najdete zimní i letní dětský park i lyžařskou, snowboardovou a skialpovou školu pro dospělé i dětské začátečníky – a také velmi příjemný a ochotný personál včetně instruktorů.

Vydejte se sem a objevíte další skvělé místo jako dělané pro zimní sportovce i rodiny s dětmi, místní dětské atrakce dlouhodobě sklízejí nadšené pochvaly. Beskydy a resort Bílá jsou sázkou na jistotu.


Skiareál Horní Domky: Lyžovačka v centru Krkonoš

S celkovou délkou 13,5 km, šířkou až 100 m a perfektní vybaveností patří sjezdovky v Horních Domcích mezi nejlepší lyžařská střediska, které si v naší krásné zemi můžete užít. Každá sjezdovka nabízí jiný typ zážitku. A právě pro svou různorodost jsou místní sjezdovky tak oblíbené.

Tady lyžujete ve skutečně nádherné – a cenné – přírodě. Pamatujte prosím na to, že skiareál Horní Domky těsně sousedí s klidovým územím Krkonošského národního parku. Proto je třeba dodržovat přísný zákaz pohybu mimo sjezdovky, jinak riskujete přísný postih.

Je nám jasné, že by vás ani nenapadlo „užít“ si jízdu například zimním lesem. Připomínáme to jen proto, abyste si kvůli zbytečnému omylu nebo přehmatu nezkazili pobyt v tak krásné horské lokalitě, kterou Horní Domky bezesporu jsou. A přesně proto vám ji taky doporučujeme.

České hory už se na vás těší. A co vy, už víte, kam vyrazíte s eBenefity?

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…