3 tipy na nezapomenutelný Valentýn

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Každý vyjadřuje lásku jiným způsobem. Všichni se ale shodneme, že chceme svým milovaným dopřát originální zážitek, na který budeme oba rádi vzpomínat. Připravili jsme vám, jako inspiraci, tipy na naše zážitkové partnery, kteří vám pomohou s plánem na valentýnský večer. A při placení se můžete klidně vytasit s eBenefity.

Valentýn s eBenefity

Splňte si společný sen

Na Slevomatu nebudete vědět, co vybrat dřív. Můžete jít cestou osvědčené klasiky jako je pobyty pro dva nebo luxusní večeře ve vyhlášeném podniku. My však doporučujeme zvolit akční přístup a vybírat mezi více odvázanými zážitky. Začít můžete třeba u plavby lodí nebo jízdy ve vybraném luxusním autě nebo na koni. Pokud máte chuť vyzkoušet vyložený „úlet“ – třeba pilotování sportovního letounu, možná bychom se raději poradili s druhou polovičkou. Možností je každopádně nespočet… Přejeme šťastnou ruku při výběru!

Kultura není nikdy špatná volba

Na koncert, do divadla, na výstavu, na rozjetou party… nebo na oblíbený film. Pokud chcete Valentýna oslavit kulturním zážitkem, nechť vaše kroky směřují na GoOut. Tohoto ,,průvodce světem kultury“ navrhujeme hlavně proto, že výběr je pestrý a objednání vám nezabere víc než 2 minutky. S klidným srdcem tedy konečnou volbu necháme na vaší fantazii – vy svou partnerku či partnera stejně znáte nejlépe. ❤

Thajská masáž pro dva

Valentýnskou nabídku naleznete také v lecjakém masážním salonu. A protože si oba dva v tento den zasloužíte něco extra, můžete si společně užít speciální párovou masáž pro dva. Královskou masáž můžete spojit s výletem do Havlíčkova Brodu. Tam totiž najdete salon Royal Thai Massage. Pro pražské čtenáře potvrzujeme kvalitu thajských masáží v Tawan, brňáci se mohou zrelaxovat v Masážním studiu Prestige.

Typů masáže máte na výběr vícero. Kromě tradiční thajské masáže (i ve verzi s důrazem na partie zad, krku a šíje), olejovou masáž, masáž s lávovými kameny, masáž proti celulitidě nebo třeba masáž pro těhotné. Všechny thajské masérky mají mnoho let praxe, takže budete v nejlepších rukou. Doslova.

S láskou vaše karta eBenefity

Věříme, že s našimi tipy budete mít na svátek zamilovaných lásky na rozdávání. A pokud vám naše nabídka nestačí, klidně mrkněte na další místa, kam můžete s eBenefity vyrazit, jejich nabídku pravidelně rozšiřujeme.

A bude v tom pokračovat i nadále. Šťastného Valentýna!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…