4 tipy na zábavný rodinný den s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Dumáte, jak stylově oslavit den rodiny? Už nemusíte, vymysleli jsme to za vás. Přinášíme 4 tipy, jak strávit parádní den s blízkými, na které využijete i své eBenefity. V ,,menu“ jsou dětské zábavní parky i jedna neobyčejná výstava, která vám ukáže svět v doslova jiném světle! A máme i tipy pro rodinky, které milují adrenalin.

zábava pro celou rodinu s eBenefity

Poznejte svět z pohledu nevidomých

Po této výstavě jistě vy i vaše děti uvidíte svět v novém světle. A za svůj zrak budete zase o něco vděčnější.
Na Interaktivní Neviditelné výstavě zažijete, jaké to je, být nevidomý se vším, co k tomu patří. Vyzkoušíte si to na běžných situacích každodenního života. Beze zraku se i obyčejný pohyb po bytě či na ulici, návštěva koncertu, pobyt v přírodě nebo vaření oběda stanou dobrodružstvím. A možná zjistíte, že existují zážitky, které si jako nevidomý vychutnáte snad ještě lépe, pokud naplno zapojíte i ostatní smysly – mluvíme třeba o „neviditelné“ ochutnávce vína.

Na výstavu, kterou celou rodinu provází nevidomý průvodce a která trvá asi hodinu a půl, směle můžete vzít i děti (od 5 let). Ze zkušenosti doporučujeme rezervovat si termín dopředu. ☝

Na tomhle místě v Brně nuda rozhodně nehrozí

Pokud se vaše děti nebo vy sami potřebujete řádně „vyblbnout“, Bruno Family Park je sázkou na jistotu. Posuďte sami: přes 40 atrakcí, včetně herny pro nejmenší děti do věku 4 let, kde se vydovádí pod dohledem maminek i tatínků, 14patrový labyrint, autodrom pro budoucí závodníky, moře s lodičkami, tobogán s drahou o délce 38 metrů a co nesmí chybět, vodní svět. To vypadá jako recept na den plný zábavy pro celou rodinu, zvlášť, pokud chce někdo oslavit narozeniny ve velkém stylu. 🎉A jak to bude s jídlem? Energii doplníte místním bistru Zobka nebo v přilehlé restauraci Hnízdo.

Za opičárnami do dětského parku TOBOGA Tongo

Jste z Hradce Králové nebo blízkého okolí? Pak je jasnou volbou pro váš příští rodinný den s dětmi zábavní park TOBOGA Tongo. Místní atrakce uspokojí jak nejmenší špunty, tak i starší děti.

Na výběr mají z mnoha „ostrovů“, kde si zaskáčou na trampolínách nebo ve skákacím hradu, seznámí se s veselou chobotnicí, zahrají si fotbálek nebo ping-pong, slezou vulkán Kraraktoa, projedou se na šlapacích vozítkách nebo v elektrických autíčkách. A kdo ví, třeba se konečně najde i rybka Nemo. 🐠

Hon za pirátským zlatem zabaví celý rodinný tým

Pamatujete si slavnou televizní soutěž Pevnost Boyard? A máte doma několik starších znuděných dětí? To z vás dělá ideální rodinný tým pro návštěvu TEP Factoru. Stačí zajet do obce Chotilsko nedaleko slapské přehrady.

Bude to zábava. Bude to adrenalin. Aby ne, když prověříte své mozkové kapacity a ještě se pěkně zapotíte – zvládnout TEP Factor vyžaduje šikovnost, sílu, trpělivost i logické myšlení.

O co jde: ocitnete se v pirátské jeskyni, kde musíte splnit 25 úkolů. Pokud je díky vzájemné spolupráci splníte všechny, truhla plná pirátského zlata je vaše. První krok k němu je jednoduchý – stačí si rezervovat termín.

Ale nebojte se, cesta vašeho rodinného týmu k pirátskému zlata tak nudně jednoduchá nebude… slibujeme!

Na konec připomínáme: nezapomeňte s sebou svoje eBenefity, otevírají totiž dveře ke každé zábavě. 🚪

Přejeme vám, ať si svůj rodinný den užijete naplno.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…