4 tipy na nezapomenutelný večer s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Stýská se vám po letních festivalech a divadelních představeních pod širým nebem? Nezoufejte! Podzim a zima nám přináší novou divadelní sezonu, premiéry, výstavy i koncerty.
Ty nejlepší kulturní zážitky můžete pořídit za své nevyčerpané eBenefity a zaplatit za ně svou kartou od Mastercard, která podporuje Apple Pay i Google Pay. Abych vás navnadili, máme pro vás tipy na partnery Up ČR, u kterých můžete platit svou kartou eBenefity a zažít něco nezapomenutelného.

kulturní zážitek s eBenefity

Kam za nejlepšími kulturními zážitky?

 • TicketLIVE
  TicketLIVE je rájem pro milovníky kultury. Zde najdete vše, co vás jen napadne – od koncertů, přes výstavy až po sportovní utkání. Vyberte si akci podle svého gusta a hurá za zážitky!
 • Muzeum Karla Zemana
  Pokud jste fanouškem filmového umění, Muzeum Karla Zemana je pro vás tím pravým místem. Expozice mapuje celoživotní dílo tohoto světově uznávaného filmového tvůrce a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii.
 • Cinestar
  Kdo by neměl rád kino? Cinestar nabízí nejnovější filmové trháky v sálech vybavených nejmodernější promítací technikou a dokonalým prostorovým zvukem Dolby ATMOS. Ideální pro filmové nadšence!
 • Divadlo na Fidlovačce
  Divadlo Na Fidlovačce je známé svou širokou nabídkou divadelních představení. V repertoáru najdete například slavný český rytmikál Kouř, muzikál Sugar nebo činohru Rain Man. Pro milovníky divadla je to jednoznačná volba. Zajděte si do divadla, které jako první uvedlo naši hymnu.

Vyberete si něco jiného?

Nemůžete se rozhodnout nebo hledáte něco specifického? Využijte nás vyhledávač provozoven
a objevte ještě více možností. Tak vzhůru do toho!

Zima určitě nemusí znamenat zimní spánek! Neváhejte ji využít pro získání nových kulturních zážitků. Tak co, už se nemůžete dočkat? Využijte své eBenefity a začněte plánovat hned teď!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…