Bez pořádných festivalů není léto. Užijte si je za eBenefity.

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Festivaly a letní scény neodmyslitelně patří k prázdninové atmosféře. Určitě na ně ve vašem letním programu nezapomeňte a vyberte si ty, který pohodlně zaplatíte s vaší benefitní kartou eBenefity. Přinášíme vám pár tipů na letní festivaly, které budou stát zaručeně za to.

Užijte si letos s vaší benefit kartou Up letní festivaly a koncerty naplno. S cafeteria systémem volnočasových benefitů Up si totiž můžete dopřát odpočinek jaký chcete. Sport, wellness, cestování, vzdělávání, ale i kulturu, festivaly a koncerty.

Festivaly a relax za firemní benefity k létu patří

Horké letní počasí přímo vyzývá k návštěvě otevřených letních scén, festivalů a koncertů. Určitě je nevynechejte, k létu totiž patří. Užijete si jejich smršť energie, odreagování a skvělou atmosféru, která je úplně jiná než koncerty a divadla v tradičním pojetí. A také dobré jídlo, pití a zážitky s přáteli.

Festivalové tipy, kde zaplatíte s Up benefity

Máme pro vás pár tipů na letní festivaly, po kterých vám zůstanou nezapomenutelné vzpomínky. Stačí jen vybrat sluneční brýle, správný festivalový outfit a s sebou nezapomenout vaši elektronickou kartu eBenefity.

  • Colours of Ostrava je multižánrový festival světového rozměru, na který by měl každý alespoň jednou zavítat. Koná se vždy v Ostravě a jeho atmosféru dotváří úchvatné prostředí industriálních Dolních Vítkovic, což je bývalý areál dolů a železáren. Na festivalu si užijete koncerty, ale i divadla, filmy, besedy a výtvarné aktivity. Letošní ročník se koná 17-20. července, bude tam 19 scén a vystoupí třeba Lenny Kravitz.
  • Tradiční je také rockový festival Rock for People. Ten letošní se koná v Hradci Králové 12-15. června a poslechnout si zde můžete třeba The Prodigy, The Offspring, Pendulum nebo kanadskou hvězdu Avril Lavigne.
  • Pro velký úspěch Ostrava ještě jednou! 3-6. července se zde koná Beats for Love, festival pro milovníky elektronické a taneční hudby. I tento festival bude v areálu Dolních Vítkovic a mimo skvělých interpretů přináší i charitativní přesah díky Beats for Charity, která pomáhá potřebným z Moravskoslezského kraje. Zatančíte si zde třeba na známého Davida Guettu a mnoho dalších.
  • S létem se pak rozloučíme 30-31. srpna na festivalu MikuLOVE. Jde už o čtvrtý ročník festivalu, který má podtitul „festival nepopulární hudby“. Koná na mikulovském letním kině a najdete zde převážně české interprety, např. kapelu Vltava, Už jsme doma, Zuby nehty nebo Karla Plíhala. A když už zde budete, užijte si krásy tohoto půvabného jihomoravského města. Stojí to za to!

Další letní festivaly, koncerty a kulturní akce, kde zaplatíte s vaší oblíbenou benefit kartou Up, si můžete vybrat přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up. Tak který festival zpestří léto vám?

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…