Bojujte proti jarní únavě relaxem s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

V zimě tělo produkuje mnohem vyšší hladinu spánkového hormonu – melatoninu. Naopak s nástupem jara začne produkovat mnohem více serotoninu, hormonu aktivity. A tak se stane, že jsme v tomto období oslabení unavení a možná i trochu náladoví. Dopřejme si tedy trochu relaxu a dejme našemu tělu, co si zaslouží. A pokud aktuálně nemáte dostatek energie ani na hledání vhodného místa pro psychický a fyzický odpočinek, zkuste Animod.cz a zaplaťte pohodlně s vašimi nevyčerpanými eBenefity.

relax s eBenefity

Ušetřete čas strávený hledáním hotelu

Také si užíváte, když někdo vybere a zamluví hotel za vás a celou dovolenou či prodloužený víkend naplánuje tak, abyste si ho užili? Animod.cz přesně takhle funguje. Předvýběr hotelových pobytů v Čechách, ale i v nejkrásnějších evropských metropolích usnadní vaše rozhodování, kam vyrazit tentokrát. Na jejich blogu navíc narazíte na užitečné tipy na konkrétní místa, které rozhodně stojí za to vidět.

Vezměte partu přátel a poznejte společně krásy Vídně. Nebo udělejte radost svojí partnerce či partnerovi a vydejte se do Lipska, města hudby, kultury a hlavně! Nekonečné zábavy! A co je na poukazech od Animod.cz nejlepší? Jejich platnost je vždy 2 roky, máte tedy dost času na domluvu termínu se svými spolucestovateli.

Jak na platbu eBenefity?

Stejně, jako je snadné si poukaz vybrat, tak je snadné ho zaplatit. Stačí tři rychlé kroky:

  • Vyhledání poukazu – Vyberte si svůj vysněný poukaz buď pomocí vyhledávání na hlavní stránce nebo podle zvolené kategorie.
  • Nákup poukazu – Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete svými eBenefity stejně, jako běžnou platební kartou. Poukaz vám přijde e-mailem, jakmile Animod.cz obdrží vaši platbu.
  • Rezervace v hotelu – Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit!

Pro cestovatele začátečníky

Pokud jste se zatím zdráhali vyrazit do velkého světa na vlastní pěst, nevadí. V sekci Rady na cestu najdete všechny pojmy související s cestováním a jejich vysvětlení. Nemůže se vám tak stát, že byste si při objednávce svého pobytu zvolili službu, o kterou jste vůbec neměli zájem. Tento přehled vám navíc možná ušetří mnoho nečekaných nákladů.

Zamluvte si svůj pobyt a nechte svoje tělo po dlouhé zimě zrelaxovat.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…