Buďte zdraví a krásní s kartou eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

S benefitní kartou eBenefity si můžete dopřát návštěvu kosmetiky, ale třeba i úpravu vzhledu, po které dlouho toužíte. My vám přinášíme několik tipů, kde se můžete nechat zkrášlit za Up benefity.

S vaší elektronickou kartou eBenefity si toho můžete dopřát opravdu hodně. Firemní benefity ve formě cafeterie lze totiž dokonale přizpůsobit vašim zájmům a potřebám. Proto jsou eBenefity stále jedny z nejoblíbenějších benefitů vůbec. S benefit kartou si zajdete do kina, na masáž či wellness, koupíte si knihu, nebo se necháte opečovat v kosmetickém studiu.

Podpořte svou krásu s benefity a moderními metodami

Dopřejte své pleti restart a vylepšete klidně i svůj vzhled. Hlavní je, abyste byli spokojení vy. Pokud po tom toužíte, kosmetické úpravy obličeje nebo těla máte nadosah. Není nutné mít předsudky, medicína je dnes daleko a umí skoro zázraky. Vytoužené úpravy klientům často zcela změní život a přinesou nové sebevědomí a životní elán.

Kde se nechat opečovat s Up eBenefity?

Navštívit můžete třeba pražské Forever You Medical Centre. Zde si lze dopřát kosmetická ošetření, permanentní make-up, estetické úpravy obličeje, několik druhů masáží nebo třeba speciálními metodami podpořit hubnutí a detoxikaci.

Další fajn tip je Formé clinic, specializovaná klinika zaměřená na estetické úpravy a ortopedii. Nabízí například operaci víček, úpravu prsou, laserovou epilaci, facelifting nebo aplikaci kyseliny hyaluronové, která pomůže vyhladit vrásky. Pokud po nějaké úpravě toužíte, buďte krásní po svém. V rámci ortopedie se zde pak zaměřují na léčbu poruch pohybového aparátu.

Nebo vyzkoušejte kliniku Asklepion, která se sídlí v Praze a několika dalších městech. Služby jsou zde opravdu široké, od kosmetiky a plastické chirurgie přes stomatologii a ORL až po fyzioterapii a podporu hubnutí pomocí nejmodernějšími technologiemi. Novým členem týmu je např. známý lékař MUDr. Lukáš Pollert, který vám sestaví individuální infuzní terapii na tělo.

Naše poslední doporučení je Premier Clinic. Centrum patří mezi nejvyhledávanější kliniky nejen v Čechách a nabízí chirurgické úpravy obličeje i těla, korektivní dermatologii nebo laserovou a preventivní medicínu. Konzultaci si zde s lékařem můžete dát i online. Vybírat můžete i z dalších zkrášlujících center, ve kterých lze platit s elektronickou kartou eBenefity. Vyhledáte je jednoduše přes vyhledávač provozoven nebo oblíbenou aplikaci Můj Up. A pokud ve vaší firmě ještě volnočasové benefity ve formě benefit karty eBenefity nemáte, dejte tip vašemu HR oddělení.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…