Čas dovolených se blíží. Dopřejte si kvalitní odpočinek.

V posledních letech se často skloňují termíny odevzdání, vysoké pracovní nasazení a nadstandardní produktivita, ale také související syndrom vyhoření. Jak se práci věnovat naplno, dodávat kvalitní výsledky a přitom si udržet životní radost? Klíčem k větší produktivitě je kupodivu dostatečná míra odpočinku.

mailing predel 800x220 v1

Odměňte se za skvělé výsledky a dopřejte si relax podle svého gusta. Vybírejte s eBenefity dovolenou snů.

Tip pro Vás

Že pořádný odpočinek musí být také za pořádnou cenu? Nikoliv! Skvělou dovolenou, kterou ocení i váš rozpočet, najdete na stránkách Travelking.cz. S motivační platformou Můj Up navíc získáte extra slevu až 500 Kč!

Proč je dostatečný odpočinek důležitý?

Když se cítíme odpočatí, získáváme větší nadhled a novou chuť i do náročnějších úkolů. Aktuální intenzivní pracovní tempo nás může frustrovat a zhoršovat vzájemné mezilidské vztahy na pracovišti. Neuškodí tedy občas si připomenout, že odpočinek je důležitý a často nezbytný. Pro výběr dovolené a platbu pomocí eBenefitů použijte náš vyhledávač, zabere vám to jen chvilku, a dovolenou vyberete na pár kliknutí!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…