Christmas Night Run

Rolničky, rolničky… klidně si je připněte na běžecké boty a vyrazte s námi.

Pro vaše zdraví nemůže být nic lepšího, než se mezi vanilkovým rohlíčkem a vosím hnízdem trochu protáhnout. Startovné teď můžete zaplatit s cafeterií eBenefity. Tak už vybírejte, které koledy sedí vašemu tempu.

Svou účastí pomůžete dobré věci. A to se v období Vánoc rozhodně hodí. Celá akce podporuje organizaci No Foot No Stress, která se stará o lidi s amputovanými končetinami. Ti jsou často až obdivuhodně aktivní, a tak se může snadno stát, že některý z nich proběhne okolo vás. A možná si jeho handicapu ani nevšimnete.

Během večera vás čekají dva běhy – kilometrový pro děti (700 m v Praze) a 5 km dlouhý pro dospělé. Takže se zabaví celá rodina. Bez toho by to o Vánocích rozhodně nebylo ono. A klidně se nakonec můžete do závodu všichni rozeběhnout v rámci kategorie rodinných týmů.

Povinnou výbavou je pro tenhle speciální běh čelovka, která vás povede jako Kometa, a santovská čepice. Kdybyste ji ale po roce na půdě nenašli, můžete si na místě koupit novou.

V cíli na vás čeká originální medaile, třeba i trocha cukroví a svařáku a možná i setkání s někým z našeho týmu.

Pátý ročník proběhne nakonec ve dvou městech. Akce se letos budou konat za zpřísněných hygienických podmínek. Starty budou po 50 závodnících a před a po závodě musí mít závodníci roušky. I tak věříme, že si akci užijete. Tak kde se uvidíme?

5. 12. 2020Olomouc
19. 12. 2020Praha

Vánoční běh je součástí série dalších nočních běhů. Jestli vás tedy běhání láká a chcete se zúčastnit i dalších, ať už sami, nebo s celou rodinou, určitě se podívejte na termíny celé série, ve které nechybí ani běh se zombíky. Podrobnosti vánočního běhu najdete na www.christmasrun.cz.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…