Čistá příroda z Ekolékárny

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Jste fanoušci přírodních výrobků? Pokud ano, pak určitě zavítejte do jedné z pražských Ekolékáren, kde mají šetrných bio a eko produktů velký výběr. Při placení zde můžete využít vaši oblíbenou kartu eBenefity.

nakupte v Ekolékárně s eBenefity

Není lékárna jako lékárna. Existují dokonce i takové, které mají kromě klasického lékárenského sortimentu (volně prodejných léků, léků na recept, doplňků stravy, vitamínů a minerálů) i něco navíc. Například v pražských Ekolékárnách mají speciální eko/bio koutek Zdraví z přírody. Najdete zde velký výběr produktů, které jsou přírodního původu a šetrné k lidskému zdraví, zvířatům i životnímu prostředí. V Praze najdete 3 pobočky Ekolékárny: v Centru Krakov v Praze 8, v Hloubětíně a v Nuselské ulici.

Co jsou eko a bio výrobky?

Produkty označené jako eko a bio jsou čím dál oblíbenější a vyhledávanější. Pro výrobce ale není vůbec jednoduché tato označení a certifikace získat. Celý proces výroby je totiž přísně kontrolován a musí být splněna spousta norem a standardů.

  • Eko produkty jsou ekologicky šetrné výrobky. A to jak k životnímu prostředí, tak i k lidskému zdraví. Obsahují pouze čistě přírodní a biologicky odbouratelné látky, které se v přírodě samovolně rozkládají.
  • Bio produkty – byly vyprodukovány podle zásad ekologického zemědělství. U rostlinných produktů nejsou používány umělá hnojiva, pesticidy a herbicidy. Při chovu zvířat je dbáno na kvalitu jejich života.

Eko a bio produkty samozřejmě nejsou testovány na zvířatech. Jsou bezpečné, ekologicky nezávadné, vhodné i pro malé děti a citlivé jedince.

Dopřejte si přírodní produkty snadno s kartou eBenefity

Vyzkoušejte přírodní produkty z Ekolékárny i vy. Například zdravé doplňky stravy a vitamíny. Vybírat můžete i fytofarmaka (léčiva z čistě rostlinných zdrojů), bylinné extrakty, homeopatika, a dokonce i vzácné včelí produkty (např. propolisové extrakty, pyl nebo mateří kašičku).

Na své si zde přijdou fanoušci přírody, ekologie, maminky s dětmi, ale i alergici a lidé, kteří chtějí řešit různé zdravotní potíže alternativnější cestou. V lékárně vám se vším rádi poradí. Nakupovat můžete i na e-shopu a platit vaší elektronickou kartou eBenefity.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…