Máte po Vánocích pocit, že už je dodárkováno? eBenefity umí kouzlo zopakovat…

Zapomeňte na ponožky, kosmetické sady nebo pletený vánoční svetr s motivem soba. Darujte svým blízkým dárek, který si opravdu užijí. Nabízíme pár tipů na originální dárky, na které navíc obdarovaný jen tak nezapomene. Poukazy jsou sázka na jistotu, navíc je můžete zaplatit eBenefity a zbavit se tak kreditu, který vám ještě zbývá vyčerpat do konce roku. Kam můžete blízké pozvat?

Kulturní zážitek

S eBenefity můžete darovat i vstupenky do divadla po celé České republice. Návštěva Národního divadla je zážitek sám o sobě a ze širokého repertoáru představení si vybere opravdu každý. Pokud to máte do Prahy daleko, dárkový poukaz můžete pořídit například do Městského divadla v Brně. Darovat můžete i předplatné Dramox, kde je možné sledovat záznamy divadelního mistrovství z pohodlí domova.

Není kultura jako kultura. U někoho z mladší generace stoprocentně zabodujete díky GoOut. V nabídce je bohatý výběr akcí, od hudebních koncertů, přes oblíbené stand up comedy, až po přednášky mladých cestovatelů či výstavy umělců všeho druhu. Darovat můžete poukaz se vstupem na konkrétní akci nebo univerzální poukaz na akci dle výběru obdarovávaného.

Je libo relax ve wellness?

Chtěli byste, aby se vaši blízcí po hektickém roce na chvilku zastavili? Masážní nebo saunové studio jsou pak tím pravým místem pro ničím nerušený odpočinek. Pro zaručené uvolnění tělo i mysli doporučujeme luxusní thajské masáže Tawan. Ohřát se můžete v některém ze saunových světů Saunia.

Adrenalin pro celou rodinu

Láká vás netradiční zážitek a chcete si ho užít s celou rodinou? Dejte dohromady svůj akční tým a vyzkoušejte některou z únikových her například od Escapemania. Během této oblíbené zábavy si nejen pořádně procvičíte mozkové závity, ale naučíte se i spolupracovat. Vyzkoušet můžete i některou z venkovních her GetOutFun, kde s pomocí mobilní aplikace objevíte zajímavá zákoutí krajských měst.

Zážitek na přání

Nemůžeme opomenout tradičního a v Čechách velmi oblíbeného zprostředkovatele zážitků – Slevomat! Pokud si opravdu nevíte rady a hlavou vám běží nekonečné množství variant, Slevomat vám s výběrem pomůže. Stačí se rozhodnout pro jednu kategorii, ve které chcete dárkový poukaz darovat, a finální výběr je pak už na obdarovaném. Když navíc do 31. 12. 2022 nabijete minimálně za 3 000 Kč, automaticky vám bude připsán bonus 300 Kč.

Podobnou nabídku najdete i na webu Zážitky.cz, kde do 31. 1. 2023 můžete zadat slevový kód MUJMV5UP, který vám zajistí slevu 100 Kč na jakýkoliv zážitek z jejich nabídky. Celou řadu aktivit pro volný čas najdete i na portálu SkvěléČesko.cz. Nadšenci pro adrenalinové zážitky mohou vybírat z náročnějších aktivit jako je paintball nebo via ferrata, vyberou si ale i ti, kteří touží po odpočinku ve wellness nebo by spíše než hory navštívili třeba muzeum čokolády. Při nabití přes eBenefity dostanete do 31. 12. 2022 na svůj účet na portálu 10 % kreditu navíc.

Přejeme vám druhé vánoce a mnoho štěstí v nadcházejím roce. 🎄🎁

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…