Den dětí: Kam za skvělou zábavou s eBenefity?

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Mezinárodní den dětí letos sice připadá na čtvrtek, ale vaše karta eBenefity vám i celé rodině přináší hezké zážitky po celý rok. Jestli ji využijte až o víkendu, vyždímejte ji na maximum – stejně jako plavky po návštěvě aquaparku. Tedy pokud vaše děti nedají přednost cestě za zvířaty nebo za vzrušujícími atrakcemi. Tak kam to bude, děcka?

den dětí s eBenefity

Sever miluje zvířata: hurá do ZOO v Liberci nebo Chomutově

Na dalekém, předalekém severu, ve stínu Jizerských hor, rozkládá se město Liberec. A právě tam najdete stejnojmennou ZOO. Na vás i vaše malé přírodovědce tam čeká na 170 druhů srstnatých, opeřených i šupinatých zvířat.

Zvláštní pozornost prosím věnujte místní kolekci horských kopytníků a dravých ptáků. Málokterá ZOO se může podobnými sbírkami pochlubit, a v liberecké ZOO jsou na ně právem pyšní.

Vy se ale možná chcete vydat jinam, třeba na dohled od Krušných hor. V tom případě směřujte své kroky (nebo spíš kola auta) do města Chomutova, konkrétně do Zooparku Chomutov. Kromě zvářat na vás i vaše děti čeká spousta atrakcí, např. komentované krmení zvířat nebo vzrušující projížďka Safari expresem.

Nás osobně zaujala nejvíce místní sbírka sov. Vy a vaše děti ale možná radši pozorujete exotické ptactvo. Nebo vás okouzluje ladný pohyb velkých kočkovitých šelem. Anebo vás nejvíc baví želvy, hadi, agamy a další zajímaví plazi? V Chomutově jdete vždy na jistotu, své favority si předem vytipujete v lexikonu zvířat.

Cirkuspark Teplice: Tady se děti vyřádí na týdny dopředu

Anebo dáte přednost zábavě pod střechou? Pak zamiřte do Cirkusparku Teplice, který najdete přímo v OC Olympia. A hned se připravte na obří porci zábavy, po které budou ty nejmenší i odrostlejší děti spát, jako když je do vody hodí.

Na co se můžete těšit? Tak třeba na VR hru Beat Saber, momentálně nejpopulárnější hru toho druhu na světě. V ČR ji jinde nenajdete. Čeká na vás i nafukovací zábavní komplex Air Park, dále elektrická autíčka pro nejmenší, čtyřproudová skluzavka, tobogán, bazén plný míčků, houpačka „beranidlo“, skákací puding nebo 5D kino.

Aquaparky: Zábava i relaxace za každého počasí

Jako rodiče to asi sami dobře víte: Když jde o dětskou zábavu, aquaparky s tobogány a vodními atrakcemi jsou sázkou na jistotu. A navíc se postarají, abyste si rodinný den užili i vy – v relaxačních wellness zónách, sauně nebo třeba ve vířivce.

Prvním tipem je jihlavský aquapark Vodní ráj. Jde o největší a asi nejlépe vybavené koupaliště na Vysočině. Skládá se z venkovní a kryté části, takže vás nezaskočí ani letošní nepříliš teplé červnové počasí. Najdete tu plavecký bazén s 5 drahami, vodní hrad, brouzdaliště, saunu, wellness… a samozřejmě i perfektně vybavený kiosek, kde můžete doplnit energii třeba po tenisu nebo plážovém volejbalu.

Náš druhý aqua tip vás směřuje do Brna – Kohoutovic. Ve zdejším aquaparku (jediném v Brně) najdete kromě „klasických“ bazénů, sauny, posilovny a vodních atrakcí i tobogán. A není to žádný skrček, je vysoký 90 metrů! Schválně, jak se budou vaši špunti tvářit, než spolu s nimi sjedete z takové výšky.

Taková odvaha si žádá sladkou odměnu, třeba v baru, kam můžete vstoupit i z mokré zóny.

Něco nám říká, že i letos se váš rodinný Den dětí vydaří. A jsme rádi, že k tomu můžeme přispět i my, s našimi eBenefity.


Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

den dětí s eBenefity