Den dětí: Kam za skvělou zábavou s eBenefity?

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Mezinárodní den dětí letos sice připadá na čtvrtek, ale vaše karta eBenefity vám i celé rodině přináší hezké zážitky po celý rok. Jestli ji využijte až o víkendu, vyždímejte ji na maximum – stejně jako plavky po návštěvě aquaparku. Tedy pokud vaše děti nedají přednost cestě za zvířaty nebo za vzrušujícími atrakcemi. Tak kam to bude, děcka?

den dětí s eBenefity

Sever miluje zvířata: hurá do ZOO v Liberci nebo Chomutově

Na dalekém, předalekém severu, ve stínu Jizerských hor, rozkládá se město Liberec. A právě tam najdete stejnojmennou ZOO. Na vás i vaše malé přírodovědce tam čeká na 170 druhů srstnatých, opeřených i šupinatých zvířat.

Zvláštní pozornost prosím věnujte místní kolekci horských kopytníků a dravých ptáků. Málokterá ZOO se může podobnými sbírkami pochlubit, a v liberecké ZOO jsou na ně právem pyšní.

Vy se ale možná chcete vydat jinam, třeba na dohled od Krušných hor. V tom případě směřujte své kroky (nebo spíš kola auta) do města Chomutova, konkrétně do Zooparku Chomutov. Kromě zvářat na vás i vaše děti čeká spousta atrakcí, např. komentované krmení zvířat nebo vzrušující projížďka Safari expresem.

Nás osobně zaujala nejvíce místní sbírka sov. Vy a vaše děti ale možná radši pozorujete exotické ptactvo. Nebo vás okouzluje ladný pohyb velkých kočkovitých šelem. Anebo vás nejvíc baví želvy, hadi, agamy a další zajímaví plazi? V Chomutově jdete vždy na jistotu, své favority si předem vytipujete v lexikonu zvířat.

Cirkuspark Teplice: Tady se děti vyřádí na týdny dopředu

Anebo dáte přednost zábavě pod střechou? Pak zamiřte do Cirkusparku Teplice, který najdete přímo v OC Olympia. A hned se připravte na obří porci zábavy, po které budou ty nejmenší i odrostlejší děti spát, jako když je do vody hodí.

Na co se můžete těšit? Tak třeba na VR hru Beat Saber, momentálně nejpopulárnější hru toho druhu na světě. V ČR ji jinde nenajdete. Čeká na vás i nafukovací zábavní komplex Air Park, dále elektrická autíčka pro nejmenší, čtyřproudová skluzavka, tobogán, bazén plný míčků, houpačka „beranidlo“, skákací puding nebo 5D kino.

Aquaparky: Zábava i relaxace za každého počasí

Jako rodiče to asi sami dobře víte: Když jde o dětskou zábavu, aquaparky s tobogány a vodními atrakcemi jsou sázkou na jistotu. A navíc se postarají, abyste si rodinný den užili i vy – v relaxačních wellness zónách, sauně nebo třeba ve vířivce.

Prvním tipem je jihlavský aquapark Vodní ráj. Jde o největší a asi nejlépe vybavené koupaliště na Vysočině. Skládá se z venkovní a kryté části, takže vás nezaskočí ani letošní nepříliš teplé červnové počasí. Najdete tu plavecký bazén s 5 drahami, vodní hrad, brouzdaliště, saunu, wellness… a samozřejmě i perfektně vybavený kiosek, kde můžete doplnit energii třeba po tenisu nebo plážovém volejbalu.

Náš druhý aqua tip vás směřuje do Brna – Kohoutovic. Ve zdejším aquaparku (jediném v Brně) najdete kromě „klasických“ bazénů, sauny, posilovny a vodních atrakcí i tobogán. A není to žádný skrček, je vysoký 90 metrů! Schválně, jak se budou vaši špunti tvářit, než spolu s nimi sjedete z takové výšky.

Taková odvaha si žádá sladkou odměnu, třeba v baru, kam můžete vstoupit i z mokré zóny.

Něco nám říká, že i letos se váš rodinný Den dětí vydaří. A jsme rádi, že k tomu můžeme přispět i my, s našimi eBenefity.


Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…