Dopřejte si lázeňskou péči s benefitní kartou eBenefity.

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Zajeďte si odpočinout do lázní. Ať už do těch tradičních s léčebnými procedurami nebo do moderních wellness center. A co je na tom nejlepší? Platit zde můžete s vašimi oblíbenými eBenefity.

Up 800x220 lazne masaze v02 1

Je toho na vás moc? Zajeďte si odpočinout do lázní. Jsou tradičním a osvědčeným místem, kde si můžete dokonale odpočinout a obnovit své fyzické i duševní zdraví. I lázně navíc můžete zaplatit s vašimi oblíbenými volnočasovými benefity – elektronickou kartou eBenefity. V rámci cafeteria systému si totiž sami zvolíte, jestli chcete relaxovat při sportu, kultuře, cestování nebo jestli pojedete právě do lázní. 

Lázeňská péče je v Čechách tradiční firemní benefit

Česká republika má velkou tradici v oblasti lázeňské péče. Pokud jste v lázních ještě nebyli, určitě stojí za to to vyzkoušet. Čekají vás zde nejrůznější procedury, jako např. bahenní či perličkové koupele, masáže, inhalace a parafínové zábaly. Budete popíjet léčivé minerální prameny, korzovat po kolonádě a ochutnávat lázeňské oplatky. Nezní to skvěle?

Do kterých lázní s benefity Up? Stačí si jen vybrat

Máme pro vás pár tipů, kde si lázně pořídíte za vaši benefitní  kartu.

  • Mezi tradiční lázeňská centra patří třeba Léčebné lázně Bohdaneč Medical Spa. Lázeňské středisko najdete v Bohdanči u Pardubic a můžete si zde dopřát léčebné programy, ale i wellness pobyty klidně jen na pár dní. Speciální programy zde mají pro ženy, ale i pro muže. Pomoc zde najdete, i když vás bolí záda či klouby. A můžete zde vyzkoušet i léčebný pobyt s využitím síly molekulárního vodíku, který patří k nejsilnějším antioxidantům.
  • Janské lázně v Krkonoších se také řadí k tradičním místům. Nabízí zde péči při problémech s pohybovým aparátem, nervovým systémem, při bolestech zad nebo regeneraci po covidu. Vybrat si můžete i z mnoha wellness balíčků určených pro načerpání sil.
  • Další tip, kam můžete zavítat pro pořádný relax, je pražské wellness centrum Samui SPA. Zde můžete konečně vyzkoušet thajské masáže od thajských a filipínských masérek, ajurvédské masáže s teplým sezamovým olejem, dopřát si saunu či whirpool. Mají zde i speciální rituály s vonnými oleji, díky kterým z vás opadne i ta poslední kapka stresu a napětí.

Vyberte si ten nejlepší lázeňský pobyt pro právě vás s Up zaměstnaneckými benefity. Dokonalý  odpočinek na míru najdete přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up. Tak vyzkoušejte pravou lázeňskou péči na vlastní kůži vy!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…