eBenefity a jazyková škola Channel Crossings si rozumí

Už dlouho přemýšlíte o studiu cizího jazyka? Máte chuť se začít učit něco nového a cizí jazyk je vaše ideální volba? Nebo vás dokonce čekají zkoušky a potřebujete pomoct s přípravou?

Právě proto jsme se spojili s jazykovou školou Channel Crossings, kde můžete nově platit pomocí eBenefitů a učit se jeden z více než 25 cizích jazyků – mezi nimi samozřejmě nechybí angličtina, němčina, španělština, francouzština nebo i čeština pro vaše zaměstnance ze zahraničí. A k tomu máte u jednotlivých jazyků vždy na výběr z více úrovní.

eBenefity můžete použít na platbu za skupinové kurzy, ale třeba i individuální lekce. Ty se hodí, když máte rádi soukromí, nebo máte program tak nabitý, že si čas na vzdělávání potřebujete řídit operativně. U individuálních kurzů můžete samozřejmě vybírat i exotičtější jazyky, u kterých by se celá skupina dávala dohromady hůře.

A pokud ani tak nestíháte, ale pořád se chcete naučit cizí jazyky, nabízí Channel Crossings i e-learningové kurzy pro samouky.

V této jazykové škole máte také možnost složit jazykovou mezinárodně uznávanou zkoušku z angličtiny LanguageCert, jejíž cílem je test toho, jak umíte používat jazyk v reálném životě.

Channel Crossings je zkrátka záruka kvality. Jazyková škola je na trhu už 27 let a za tu dobu si jejími kurzy prošlo přes 4 500 studentů. Na jejich webové stránce si také můžete pročíst víc než 150 recenzí, nebo se podívat na další důkazy a certifikáty. Mezi ně patří i členství v asociaci jazykových agentur, kde bylo Channel Crossings jedním ze zakládajících členů.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…