Francie na jazyku: naučte se s námi mluvit i jíst po francouzsku

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Nemluvíte francouzsky? Nevadí – vždycky můžete francouzsky alespoň jíst. Náš tip vás zavede do La Gare, pravděpodobně nejlepší francouzské restaurace u nás. A pokud na vás místní do-ko-na-lá gastronomie zapůsobí, můžete využít tip na jazykové kurzy francouzštiny. O placení se v obou případech postará naše duo eStravenka & eBenefity.

naučte se francouzsky s eBenefity

Francouzština: Uchu lahodící trénink pro mozek

Ne nadarmo je francouzština jedním ze světových diplomatických jazyků. A jistě ne jen proto, že jí mluví na čtvrt miliardy lidí. Lahodí uchu, je hravá, svůdná (čti: sexy) a také jedním z nejžádanějších jazyků v obchodní sféře. Navíc je jakýkoli cizí jazyk perfektní trénink pro mozek, který pak zůstane v kondici až do vysokého věku. Třeba i díky kartě eBenefity. Ta vám otevře dveře do dvou vynikajících jazykových škol se širokou nabídkou různých typů kurzů nejen francouzštiny.

Po francouzsku snadno a rychle na 8 pražských adresách

Jazyková škola Spěváček má pobočky na 8 místech po celé Praze, vždy v blízkosti metra. Můžete využít i online kurzy, individuální či skupinové. Francouzštinu i všechny další jazyky tu učí s důrazem na každodenní použití. A pokud přemýšlíte nad kurzem pro vaše děti, u Spěváčka jste správně.


👆TIP: Před výběrem kurzu si udělejte na webu jazykovky rozřazovací test, ať si neukousnete příliš velké sousto, anebo neztrácíte čas s tím, co už umíte.

Intenzivní studium s Jipkou

Jazykovka Jipka působí ve všech větších městech v ČR. Má za sebou 25 let na trhu, což svědčí o stabilní kvalitě. Kromě francouzštiny mají v nabídce dalších 52 řečí, jazykovou výuku dětí a pomaturitní studium.
I v Jipce si můžete vybrat z individuálních, skupinových nebo online kurzů. Kvalitní a pečlivě vybraní lektoři jsou samozřejmostí.

Zlákali jsme vás pro studium francouzštiny? Nebo si raději dopřejete luxusní večer v La Gare? Ani v jednom případě vás nebudeme soudit, eStravenka i eBenefity jsou tu přece pro vás. 🧡

Výkladní skříň francouzské gastronomie v srdci Prahy

Restauraci La Gare najdete v samém centru Prahy v ulici K Celnici. Dominantou a chloubou restaurace je velký otevřený gril s dřevěným uhlím z voňavého dubového dřeva. Se sklenkou oblíbeného nápoje v ruce tak můžete sledovat, jak vám na grilu připravují předkrmy, luxusní kousky masa nebo třeba mušle, chobotnici a další mořské plody.
Mezi místní speciality patří také

Mezi místní speciality patří také pravděpodobně nejlepší ústřice, které lze v ČR za peníze koupit. Mají tu hned tři druhy, a pozor, o víkendu si objednáte dvě porce za cenu jedné. Samostatnou gastro kapitolou je pak místní cukrárna. Funguje pouze na objednávku předem, ale až ochutnáte, poznáte, že ty dva dny čekání se vyplatí.

eStravenku máte? Výborně, teď ještě rezervaci, ať se můžete začít těšit.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…