Fyziofitness v Biotion pomáhá lidem i přírodě

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Pokud chcete podpořit své zdraví nebo řešíte nějaký zdravotní problém s pohybovým aparátem, zastavte se do pražského centra Biotion, kde ke klientům přistupují komplexně a myslí i na udržitelnost. Zaplatit můžete svou oblíbenou elektronickou kartou eBenefity.

fyziofitness s eBenefity

Pohyb je důležitá součást zdraví. Působí jako prevence mnoha onemocnění, zlepšuje kvalitu spánku, fungování mozku, ale i náladu a celkovou životní pohodu.

Pokud se chcete cítit lépe, zlepšit si kondici a formu nebo řešíte nějaké specifické zdravotní problémy s pohybovým aparátem, vsaďte na pravidelný pohyb pod odborným vedením. Navštivte pražské centrum Biotion, sportovní a zdravotní zařízení, které unikátně kombinuje fyzioterapii, ortopedii, fitness a další navázané služby. Jeho tým tvoří nadšení specialisté lékaři, fyzioterapeuti a fitness instruktoři. Najdete zde skvělé zázemí s tělocvičnou, posilovnou a ambulancemi lékařů a dalších odborníků.

S čím vám v Biotionu pomůžou?

Najdete zde ortopedy, fyzioterapeutickou i jinou podpůrnou péči. Vše je šité klientovi na míru a právě kombinací nabízených služeb podpoříte životní změnu, která je nejlepší prevencí a cestou ke zdraví.

  • Ambulance fyzioterapie nabízí rehabilitace, které pomohou, pokud vás trápí bolesti, jste před nebo po operaci, chcete zlepšit postavení vašeho těla nebo zkonzultovat sportovní či  pracovní zátěž.
  • V ambulanci ortopedie léčí bolesti a onemocnění pohybového aparátu.
  • V rámci fyziofitness si můžete přijít zacvičit – ať už na skupinové lekce (např. kruhový trénink, fyzio-jógu, kondiční posilování) nebo individuální cvičení ušité právě pro vás na míru. Pomoc zkušených praconíků využijete, i když se chcete naučit třeba správně běhat. Využít můžete školu běhu nebo analýzu vaší běžecké techniky.
  • Součástí péče o zdraví je také výživové poradenství, kondiční a sportovní masáže, psychoterapie a coaching.

Sází na udržitelnost a chrání přírodu

Ve fyziofitness Biotion ví nejlépe, jak je vše propojeno a jak se všechna vynaložená energie vrací vždy zpět. Proto myslí i na přírodu, z níž jsme všichni vzešli. Důsledně třídí odpad, úsporným osvětlením šetří elektrickou energii a topí bez zbytečného plýtvání (ale tak, aby se všichni klienti i pracovníci cítili v pohodlí). A uklízí jen s pomocí ekologických čistících prostředků.

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví a navíc podpořit udržitelně smýšlející pohybové centrum, které nemyslí jen na zisk, přijďte. V centru Biotion můžete navíc pohodlně platit elektronickou kartou eBenefity.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…