Jak zatočit s jarní únavou a stresem? Užijte si wellness za benefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Wellness aktivity jsou v dnešní uspěchané době důležitou součástí životního stylu. Pomohou odbourat stres, dopřejí tolik potřebný odpočinek a čas jen pro vás. S benefitní kartou eBenefity můžete vybírat ze spousty skvělých wellness variant.
Up 800x220 wellness v02 1

Stres občas zažíváme všichni. Dnešní doba je však typická tím, že stres už není ojedinělá záležitost, ale stává chronickým. To oslabuje tělo a organismus je pak náchylnější k nemocem. Pro naše zdraví, fyzickou schránku i mysl je proto velmi důležité naučit se kompenzovat stres kvalitním odpočinkem a relaxací. Využijte k tomu zaměstnanecké benefity, na které vám přispívá vaše firma. Nepeněžní benefity jsou totiž stále nejvýhodnější formou odměny. A wellness tak zaplatíte s vaší oblíbenou elektronickou kartou eBenefity.

Máte stres? Jeďte na wellness

Pokud jste pod tlakem, vyčleňte si pravidelně některý den v týdnu a dopřejte si chvíle jen pro sebe. Ideální je, pokud si čas od času dáte pár dní volna a změníte i prostředí. Wellness aktivity často využívají blahodárné účinky vody, která působí relaxačně, teplo v sauně zase pomůže detoxikaci a posílí krevní oběh a imunitu. No a sport a pohyb pak jednoduše odplaví napětí a toxiny z těla pryč. Důležité je nezapomínat i na spánek, dostatek vody a léčivé je i blahodárné ticho. 

Naše tipy, kam za relaxem s Up benefity

Pokud milujete saunování, pak vyzkoušejte Saunii. Tato síť relaxačních center má pobočky na několika místech v Praze, ale také v Ostravě, Brně a dalších místech České republiky. Je to to pravé místo pro skutečné milovníky saun, vybrat si totiž můžete z několika druhů procedur. Mají zde klasickou finskou saunu, parní lázeň, ale i Herbal saunu s omamnou vůní bylinek a silic, nebo solnou či tropickou saunu.

Další náš tip je Infinit, který nabízí velký výběr wellness služeb. Centra má v Praze, Brně a Senohrabech a užijete si zde termální bazény, sauny, saunové ceremoniály, masáže, procedury, ale i sport. Můžete zde strávit i pár dní na wellness relaxačním pobytu a opravdu si pořádně oddechnout. Skvělá volba pro odreagování od každodenního shonu jsou i Orea resorty. Síť nabízí spoustu hotelů a hotelových domů, relaxovat tak můžete třeba na Šumavě, ve Špindlerově mlýně, ale i v Brně, Praze nebo Mariánských lázních. Odpočinete si zde při procházkách v přírodě, ale i při poznávání krásy měst, ve wellness nebo při kulinářských zážitcích.

Skvělé zážitky vás neminou ani v síti hotelů Pytloun Hotels, které se nachází na luxusních místech v Praze, Liberci, Harrachově nebo v Krušných horách. Čeká zde na vás krásné ubytování, wellness i skvělé jídlo.

Stačí si jen vybrat

Najděte to nejlepší wellness za benefity přímo pro vás! Nejlépe přes vyhledávač provozoven nebo oblíbenou aplikaci Můj Up.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…