Kultura a zábava na Ticketstream? Dopřejte si je a zaplaťte eBenefity.

Tolik akcí, že nebudete vědět, kterou vybrat dřív. Na webu našeho nového partnera Ticketstream najdete bohatou nabídku hudebních i sportovních akcí, divadelních představení, výstav i akcí pro děti. A až dojde na placení, místo peněz stačí tasit vaše „všemocné“ eBenefity. To víte, co bychom pro vás neudělali.

Ticketstream za eBenefity

Stačí pár kliknutí a máte vybráno

Na Tickestream si snadno a rychle vyberete díky přehlednému rozdělení akcí do kategorií (Koncerty, Divadlo, Sport, Rodina a Festivaly).

Pokud jde o koncerty, tady je výběr asi nejširší. Od českého popu přes jazz nebo třeba punk až po legendární kapely typu J.A.R. nebo Tři sestry.

Podobně je na tom nabídka vstupenek na oblíbené hudební festivaly pod širým nebem – lístky na jejich příští ročníky můžete mít v kapse klidně už dnes. A pokud máte menší děti, doporučujeme vaší pozornosti akce typu Čokoládový festival nebo Comic Con Junior.

Co se týká nabídky divadelních představení, na Ticketstream kromě „klasického“ divadla třeba slavnou one-man-show Caveman. Jestli ale chcete aktivně posilovat břišní svalstvo (zejména bránici), aniž musíte do fitka, kupte si lístky na Partičku a omládněte smíchem o několik let.

Kromě toho se můžete s celou rodinou vydat na atraktivní výstavy (co byste řekli třeba na poklady legendární Tutanchamonovy hrobky?), módní přehlídky, dětské dny či fotbalové nebo MMA zápasy.

S Ticketstream a šikovnými eBenefity nudě nedáte nejmenší šanci.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…