Luxusní rekreační komplex, kde myslí i na přírodu

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

V komplexu Park Holiday najdete vše potřebné pro váš ničím nerušený relax. Navíc zde myslí i na udržitelnost a šetří životní prostředí. A to nejlepší? Za pobyt můžete zaplatit svými nevyčerpanými eBenefity.

užijte si relax s eBenefity

Potřebuje odpočinek nebo hledáte skvělé prostory pro firemní akci? Máme pro vás skvělý tip. Unikátní rekreační komplex Park Holiday se nachází na jihovýchodním okraji Prahy a užije si to zde opravdu každý.

Komplex nabízí hotel, fitness i vzduchoplaveckou restauraci

Ubytovat se můžete ve čyřhvězdičkovém hotelu Congress & Wellness Hotel, který se pravidelně umísťuje mezi nejlépe hodnocenými hotely v Česku a řadí se i mezi nejlepší wellness hotely v Evropě! Samozřejmostí je zde i bazén a kongresové zázemí. Tělo protáhnete a zrelaxujete v Health & Leisure Club, který nabízí fitness a širokou nabídku wellness služeb. Skvělou gastronomií vás pak  ohromí vzduchoplavecká restaurace Tetu Brissy, která je pojmenovaná po slavném francouzském průkopníkovi vzduchoplavectví Pierru de Tettu Brissy. Kuchyně je založena na čerstvých, sezónních a lokálních surovinách. A pokud máte rádi nevšední zážitky, můžete se zúčastnit třeba i  vzduchoplaveckých letů do gastronomicky zajímavých evropských zemí a regionů.

V komplexu najdete i 2 bary, bowling, beautysalon a další služby pro vaše pohodlí a odpočinek. A na své si zde přijdou i děti.

V resortu myslí na životní prostředí

Celý resort přísně dbá na ochranu životního prostředí a udržitelnost.

  • Šetří zde energie. Cílem je snížit spotřebu elektřiny o 10 %, plynu o 20 % a vody o 5-10 % oproti roku 2019.
  • Dodavatele energií vybírají podle podílu obnovitelných zdrojů.
  • Osvětlení a spotřebiče jsou jen nízkoenergetické.
  • Pro praní, mytí nádobí a úklid se používají jen ekologicky šetrné prostředky.
  • Zalévají jen dešťovou vodou.
  • Nakupují papír bez bělicích technologií.
  • V hotelové části uplatňují mezinárodní standardy pro „Green stay hotels“ – např. koupelnové prádlo mění dle požadavků hosta, hotelová kosmetika je balena v ekologicky rozložitelných obalech, nepoužívají plastová brčka a jiné plastové nádobí atd.

Za pobyt zaplatíte pohodlně svými eBenefity

Prostory resortu jsou ideální i pro svatby, firemní akce a další výjimečné události. Skvělé jsou ale i pro „pouhý“ odpočinek nebo romantický víkend ve dvou. Tak využijte prázdnin a zajeďte si odpočinout. V komplexu Park Holiday zaplatíte i elektronickou kartou eBenefity.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…