Nakopněte svou imunitu před zimou s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Podzim je v plném proudu a s ním přichází i období rýmiček, pokašlávání a chřipek. Je tedy nejvyšší čas pořádně nakopnout imunitní systém a dbát na své zdraví. A víte, co je skvělé? Všechny následující tipy můžete vyzkoušet za své nevyčerpané eBenefity. Platit můžete kartou od Mastercard, která podporuje Apple Pay i Google Pay.

posílení zdraví s eBenefity

Jak posílit své zdraví s eBenefity?

 • Lékárna Dr. Max
  Doplňky stravy jsou celoročně dobrý nápad, ale v období podzimu a zimy jsou doslova nezbytností. Lékárna Dr. Max vám nabízí široký výběr doplňků stravy, které vám pomohou posílit imunitní systém. Nevíte si rady s výběrem? Odborníci z lékárny vám rádi poradí.
 • Tawan
  Tawan znamená thajsky zářící slunce a stejně jako slunce, i dobrá thajská masáž může zaplašit stíny na duši. Nechte se hýčkat a uvolněte napětí ve svém těle. Masáže jsou skvělým způsobem, jak zlepšit cirkulaci krve a tím i imunitu.
 • Euforie Fitness
  Fitness není jen o svalové síle, ale také o celkovém zdraví. Euforie Fitness nabízí komplexní nabídku služeb od kardio cvičení až po relaxační zóny. Přijďte si zacvičit, relaxovat a pocítit tu pravou euforii.
 • Saunia
  Sauna je prokazatelně jedním z nejlepších způsobů, jak posílit imunitní systém. Saunia nabízí různé typy saun, které vám pomohou odplavit toxiny a zlepšit celkové zdraví. Proč nespojit příjemné s užitečným?

Vyberete si něco jiného?

Nemůžete se rozhodnout nebo hledáte něco specifického? Ve vyhledávači provozoven najdete ještě další moře možností.

Zdraví máme každý jen jedno a je tedy moudré o něj pečovat. Nebojte se udělat si čas pro sebe a využít své eBenefity na posilnění své imunity.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…