Naučte se bravurně řídit. S eBenefity je to hračka.

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Umět dobře řídit je velké plus a není nad to být pánem svého času ve svém autě. Autoškolu včetně kondičních jízd si můžete pořídit i s vaší oblíbenou variantou zaměstnaneckých  benefitů, s kartou eBenefity. Tak toho využijte!

Víte, že vaši benefitní kartu eBenefity můžete použít i na vzdělávání? S cafeteria systémem Up benefitů si můžete pořídit téměř cokoli vás napadne. Užít si tak můžete sport, wellness, kulturu,  cestování, ale také nejrůznější vzdělávací a rozvojové kurzy včetně autoškoly.

Proč se naučit řídit s firemními benefity?

Dobré řízení auta přináší spoustu benefitů, svobodu, nezávislost a flexibilitu. Nemusíte se ohlížet na jízdní řády přeplněných vlaků a autobusů a také toho s autem za den stihnete prostě víc. Můžete  si  užít skvělé výlety i po vlastní ose s rodinou a přáteli. Stačí jen sbalit kufry a vyrazit třeba k moři nebo do hor. Schopnost dobře řídit ocení i většina zaměstnavatelů a ve vašem životopise to bude další bod navíc.

Pár tipů na fajn autoškoly, kde se platí eBenefity

Pokud se chcete naučit řídit, nebo své řidičské schopnosti dopilovat v tzv. „kondičních jízdách“, máme pro vás pár tipů na autoškoly, kde můžete platit i s vaší benefit kartou eBenefity.

  • První náš tip je Autoškola King. Autoškolu možná znáte z YouTube pořadu Celebrity v autoškole, kde můžete zjistit, jestli by vaše oblíbená celebrita uspěla při závěrečných zkouškách. Autoškole je vlastní vstřícný přístup ke studentům a můžete si zde vybrat i instruktora nebo instruktorku, se kterými budete jezdit cvičné jízdy. Naučí vás zde řídit osobní auto, motorku, autobus, ale také dokonale parkovat nebo jezdit s přívěsem.
  • Autoškola Holešovice je další autoškola, kde vás naučí bravurně řídit. Zde si dokonce můžete vybrat i vozidlo, se kterým budete jezdit. Mají zde moderní výukové vybavení a pokud na to spěcháte, řidičák na auto si zde můžete udělat i v „rychlokurzu“ za 25 dní.
  • Brněnská Autoškola Stopka je známá vlídnými lektory. Využít můžete dvě provozovny, jednu přímo v Brně a druhou v Blansku. Na té první se naučíte řídit v náročném prostoru centra, mezi semafory a tramvajemi, v té druhé v jednodušším provozu a bez tramvají. Záleží jen na vás, na co si troufáte a co do budoucna potřebujete. Řídit vás zde naučí i v anglickém jazyce.
  • Autoškola Náhlovský sídlí v Chebu a v Mariánských lázních. Svým studentům nabízí individuální a flexibilní přístup tak, aby je výuka neomezovala ve škole či v zaměstnání. A zkušení lektoři tu na vás křičet určitě nebudou, nemusíte se bát. Na závěrečné zkoušky budete připravení zhruba za 4 měsíce.

Ve vyhledávači provozoven a aplikaci Můj Up najdete další možnosti vzdělávacích kurzů a autoškol, kde můžete zaplatit s vašimi Up benefity. Tak pojďte do toho, investovat do sebe a vlastních znalostí a dovedností je nejvíc a nikdo vám to nevezme.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…