Nejlepší relax je cestování! S benefitní kartou eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Milujete cestování? Nečekejte až na léto a dopřejte si pár dní zaslouženého volna už nyní. Záleží jen na vás, jestli máte raději moře, hory nebo ruch velkoměsta. Využijte nabídky našich partnerů, u kterých můžete zaplatit s elektronickou kartou eBenefity.

Dovolená za eBenefity? Dobrá volba! Cestování je skvělý relax

Víte, proč je právě cestování ideální forma relaxace? Pro správný odpočinek je nutné mít čistou hlavu, odpoutat se od myšlenek na práci, excelových tabulek a každodenních povinností. A to se právě při cestování stane. Vaše mysl se zaplní novými zážitky a vy tak můžete poznávat svět a sami sebe. Máte šanci získat nadhled, který v každodenním životě není. Poznáte také nové přátele, kultury a chutě, vystoupíte z komfortní zóny a procvičíte cizí jazyky.

Cestování je prospěšné i pro duševní i fyzické zdraví a otevírá prostor pro osobní růst. A to je jen několik důvodů, proč je dobré  několikrát za rok sbalit kufry a vyrazit za dobrodružstvím a odpočinkem.

Užijte si  své volnočasové benefity s našimi partnery

Pořádnou dovolenou si s kartou eBenefity pořídíte třeba v cestovních kancelářích a agenturách. Prozkoumejte například nabídku agentury Invia nebo cestovních kanceláří BlueStyle, EXIM tours a Čedok. Záleží jen na vás, jestli jste spíš na exotiku, hory nebo moře. Máte raději klasické pobytové zájezdy, na kterých si opravdu vydechnete, nebo upřednostňujete poznávací zájezdy s návštěvou více destinací?

Pokud jste opravdu zaneprázdnění, můžete si dopřát alespoň pár dnů na prodlouženém víkendu v některém z evropských hlavních měst. A pokud se vám do zahraničí nechce, i Česká republika skrývá mnoho krásných míst, která jste určitě ještě nenavštívili. Můžete si odpočinout v některém z krásných hotelů, třeba s bazénem a wellness.

Stačí si jen vybrat

Tu správnou dovolenou s Up benefity si stačí jen vybrat! Pravý odpočinek na míru najdete přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up. Tak si udělejte volnou chvíli a vyberte, kam vyrazíte!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…