Nesem vám odměny, poslouchejte…

Rok 2021 se blíží do finále a s ním přichází čas dárků, odměn a rozjímání. Určitě už přemýšlíte nad dárky pro své nejbližší. My vám teď prozradíme tajemství z našeho oboru. Jeden z nejlepších dárku je ten, který si připravíte sami pro sebe. A kdy jindy se odměnit než právě o Vánocích.

A že je opravdu z čeho vybírat. Co takhle si už teď rezervovat let horkovzdušným balónem? I to eBenefity umí.

eBenefity taky umí přinášet příběhy – strašidelné, romantické i plné faktů. Stačí se poohlédnout po nějaké knize a nebo rovnou pořídit lístky do divadla.

eBenefity Vás také umí dostat do pohody – psychické či fyzické. O fyzičku se postará permanentka do fitness centra. A kdo si vezme na starosti pohodu psychickou? On-line poradna Mojra. I tam můžete eBenefity uplatnit. 

A nejlepší je, že u našich partnerů často najdete i dárkové poukazy. Takže zatímco si jejich služeb a výrobků budete užívat Vy, můžete ještě pořídit i nějaké ty vánoční dárky.
Vaše zážitky vám už nikdy nikdo nevezme. Tak ať jich zažijete co nejvíc – a ať stojí za to! Možností, jak udělat radost sobě i blízkým je nepřeberně. Je to jen na vás. Stačí kliknout na tlačítko níže a vybrat si z eBenefitů to, co hledáte.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…