Nuda nebude! Dobrodružné zážitky máte na dosah díky kartě eBenefity.

Chtělo by to ten podzim trochu okořenit, nemyslíte? Doma už to přece znáte. S našimi novými partnery si ale můžete dopřát zajímavé, vzrušující – nebo až adrenalinové – zážitky, a klidně už dnes. Je tu pro každého něco. Ať si ale vyberete cokoli, jedno je jisté: pohodlně zaplatíte svou šikovnou kartou eBenefity.

Safari park Dvůr Králové

Tady spatříte exotická zvířata opravdu zblízka, a je jedno, zvolíte-li cestu po svých nebo se skrze safari necháte provézt autem. Potkáte tu typické zástupce africké savany (zebry, antilopy, žirafy, šelmy aj.), pozdravíte se s gorilami, pocítíte respekt před obrovitým nosorožcem, zasmějete se legračním lemurům a jako zlatý hřeb se vyfotíte se slony. No a pokud vaše děti právě procházejí „dinosauřím“ obdobím, v místní galerii Zdeňka Buriana najdete největší stálou expozici obrazů toho světově proslulého „malíře pravěku“.

VR Play Park v Praze

Hranice reality můžete otestovat na pražském Václavském náměstí. Stačí nasadit VR headset (brýle pro virtuální realitu) a ve VR Play Parku objevíte úplně nové světy – a možná v nich zazáříte jako nový akční hrdina. Na výběr máte z klasické střílečky, leteckých simulátorů, virtuální expedice, několika únikovek… a také adrenalinový boj s nemrtvými na ostrově zombíků. Tipujeme, že tuhle kratochvíli vaše děti opravdu ocení.

MOTOPARK v Ostravě

Jestli milujete rychlost, vůni benzínu a hravou soutěživost, vyrazte do MOTOPARKu v Ostravě. Na 700m asfaltovém okruhu si můžete pronajmout motokáry anebo si vyzkoušet motorky Honda a Yamaha. A pokud byste sem rádi vyrazili se stejně naladěnými kolegy (a kolegyněmi), toto místo můžeme jen doporučit pro váš příští teambuilding. 

Lezecká stěna Duro Singing Rock v Brně

Kam byste lozili, když nejvyšší vnitřní lezeckou stěnu v ČR najdete v Brně. Má úctyhodných 23,5 m na výšku a lezecká plocha čítá celých 2 100 m2. Na stěně na vás čekají kolmé, položené i převislé profily, jeden stopení profil a také boulderovka. A co když vás lezení láká, ale jste začátečníci? Vyrazte na Duro Singning Rock i tak – přímo na místě totiž dostanete zaškolení, které vás spolu se samojisticími navijáky ochrání před případným pádem. Tak tedy vzhůru do Brna!

Věříme, že si z naší nabídky snadno vyberete a zpestříte sobě i rodině barevný podzim novým dobrodružným zážitkem. I to zvládne vaše karta eBenefity.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…