OutdoorTrip: Získejte zpět 100 Kč za každou tisícikorunu vydanou za opravdový zážitek

Co takhle provětrat toulavé boty, rozšířit si obzory a vyrazit na výlet? Díky našemu novému partnerovi OutdoorTrip se jako člen Up Club obohatíte nejen o nové zážitky, ale také o body, které vám připíšeme zpět na vaši kartu eBenefity. Využijte této limitované akce a poznejte nová místa ať už v ČR nebo v zahraničí.

S OutdoorTrip ušetříte peníze za cestování i čas věnovaný zdlouhavému plánování výletu. Jednodušší už to být nemůže: Vy si rezervujete datum a typ zážitku, a OutdoorTrip se postará o vše ostatní.

Rezervace je nezávazná. Pokud vám na poslední chvíli zkříží plány počasí nebo třeba rodinné povinnosti, rezervaci můžete v předstihnu bezplatně zrušit.

A pozor, využijete-li nabídku našeho partnera do 10. 3. 2022, za 100 nasbíraných bodů dostanete 100 Kč zpět na vaši kartu eBenefity. Body sbíráte vždy po deseti za každou utracenou stokorunu.

Tak kam to bude? Rezervujte si příští zážitek, třeba hned.

Všem dobrodruhům přejeme šťastnou cestu!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…