Skvělý relax po práci? Pojďte si zahrát fotbalgolf.

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Chcete se po práci pořádně zrelaxovat? Zajděte si zahrát fotbalgolf do areálu v Radonicích. Zábavná hra kombinuje prvky golfu a fotbalu a milují ji ženy, muži i děti všech věkových kategorií. A platit zde můžete s vašimi oblíbenými volnočasovými eBenefity.

mailing predel 800x220 8

Přemýšlíte, kam vyrazit o víkendu nebo kde se odreagovat po práci? Ideálně, abyste tam mohli využít cafeteria benefity od vaší firmy? Zajděte na fotbalgolf do Radonic! Tahle skvělá hra plná energie, zlepšování vašich dovedností, soutěžení a týmového ducha je ideální pro vášnivé hráče, ale nadšeně ji hrají i muži, ženy a děti všech věkových kategorií. Skvělé je, že není vůbec nutné mít s fotbalgolfem předchozí zkušenost nebo mít natrénováno. Stačí zápal, pořádně si přečíst pravidla a vyrazit.

Co to vlastně ten fotbalgolf je?

Zábavná hra kombinuje golfovou hru na jamky s fotbalovým míčem. Hlavním cílem je zahrát všechny jamky s co nejmenším počtem kopů. Každá jamka se zahajuje vykopnutím míče z předem daného místa, poté se jednoduše snažíte dostat míč do jamky. Občas stojí v cestě i nejrůznější překážky, které hře dodávají adrenalin. Vítězem se pak stává hráč, který zahraje všech 18 jamek s co nejmíň kopy.

Přijďte si zahrát do Radonic, platit můžete zaměstnaneckými benefity eBenefity

Unikátní areál Fotbalgolfu Radonice najdete mezi obcemi Radonice a Jenštějn na okraji Prahy. Fotbalgolfové hřiště se nachází v uzavřeném přírodním parku o rozloze 6,5 ha. Hřiště má 18 jamek a najednou zde může hrát až 72 hráčů. Stačí jen dodržovat gentlemanská pravidla golfu a hra se stane příjemnou a plynulou společensko-sportovní procházkou. 

V areálu najdete i přírodní dřevěný clubhouse a grilovací zázemí, využít zde můžete i catering. Na poslední, osmnácté jamce se pak určitě vyfoťte a zvěčněte na památku v „selfie zóně“ spolu se všemi zvířátky, která zde kdy byla spatřena. Pokud by vám byl fotbalgolf málo, můžete si v parku zahrát i petanque, volejbal, badminton, nebo kroket. Fotbalgolf je ideální pro všechny, kdo mají rádi zábavu a nadšení. Je to také skvělý tip pro oživení jakýchkoli eventů, teambuildingů nebo networking.

Dopřejte si aktivní odpočinek a nezapomenutelné zážitky s přáteli a rodinou v přírodě. A rovnou si zarezervujte hru! Platit můžete s vaší oblíbenou elektronickou kartou s pracovními benefity eBenefity.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…