Už si nevidíte ani na špičku nosu? S eBenefity uvidíte znovu jasně

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Připravili jsme několik tipů, kde se o váš zrak s jistotou postarají. Ať jsou pro vás brýle nezbytně nutné k běžnému životu, nebo je máte jako módní doplněk, čas od času si zaslouží vyměnit. V současnosti jsou optiky opravdu skoro na každém rohu. Dáme vám tipy na ty, kde pohodlně zaplatíte s eBenefity.

optiky s eBenefity

Optika kam se podíváte

  • V každé prodejně Grandoptical najdete široký výběr dioptrických i slunečních brýlí, nebo kontaktních čoček. S výběrem vám vždy pomůže zkušený personál a optometrista, kteří vám poskytnou vysoce odbornou péči o váš zrak. Často také můžete využít zajímavých slev, aktuálně například až 50 % na dioptrické a sluneční brýle.
  • Obdobné služby nabízí ve svých 160 pobočkách i e-shopu také Fokus Optik. Kde nyní probíhají zimní slevy až – 70% na sluneční brýle.
  • Široký výběr až 1 000 brýlí naleznete v kamenné prodejně Easyoptic v Praze a nebo můžete využít skvělé ceny i na jejich e-shopu.

Zaostřete jednou provždy

Pokud byste se brýlí chtěli zbavit, navštivte kliniku NeoVize v Praze nebo v Brně, kde se o vás a vaše oči postará špičkový tým odborníků. Komplexní péči o oči poskytuje již 30 let také síť klinik Lexum, která se zabývá všemi segmenty oční medicíny a můžete se objednat na jednu ze 7 klinik po celé ČR. Díky moderním technologiím vám kliniky pomůžou s odstraněním dioptrií, operací šedého zákalu, nebo odstraněním brýlí na čtení. 

Placení eBenefity se vždycky vyplatí!

eBenefity zaplatíte i v mnoha menších, lokálních optikách. Ať už máte cestu kolem obchodního centra nebo máte svoji vlastní oblíbenou optiku, neváhejte a zajděte tam. Mrkněte do našeho vyhledávače a vyberte si.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

brýle