Už si nevidíte ani na špičku nosu? S eBenefity uvidíte znovu jasně

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Připravili jsme několik tipů, kde se o váš zrak s jistotou postarají. Ať jsou pro vás brýle nezbytně nutné k běžnému životu, nebo je máte jako módní doplněk, čas od času si zaslouží vyměnit. V současnosti jsou optiky opravdu skoro na každém rohu. Dáme vám tipy na ty, kde pohodlně zaplatíte s eBenefity.

optiky s eBenefity

Optika kam se podíváte

  • V každé prodejně Grandoptical najdete široký výběr dioptrických i slunečních brýlí, nebo kontaktních čoček. S výběrem vám vždy pomůže zkušený personál a optometrista, kteří vám poskytnou vysoce odbornou péči o váš zrak. Často také můžete využít zajímavých slev, aktuálně například až 50 % na dioptrické a sluneční brýle.
  • Obdobné služby nabízí ve svých 160 pobočkách i e-shopu také Fokus Optik. Kde nyní probíhají zimní slevy až – 70% na sluneční brýle.
  • Široký výběr až 1 000 brýlí naleznete v kamenné prodejně Easyoptic v Praze a nebo můžete využít skvělé ceny i na jejich e-shopu.

Zaostřete jednou provždy

Pokud byste se brýlí chtěli zbavit, navštivte kliniku NeoVize v Praze nebo v Brně, kde se o vás a vaše oči postará špičkový tým odborníků. Komplexní péči o oči poskytuje již 30 let také síť klinik Lexum, která se zabývá všemi segmenty oční medicíny a můžete se objednat na jednu ze 7 klinik po celé ČR. Díky moderním technologiím vám kliniky pomůžou s odstraněním dioptrií, operací šedého zákalu, nebo odstraněním brýlí na čtení. 

Placení eBenefity se vždycky vyplatí!

eBenefity zaplatíte i v mnoha menších, lokálních optikách. Ať už máte cestu kolem obchodního centra nebo máte svoji vlastní oblíbenou optiku, neváhejte a zajděte tam. Mrkněte do našeho vyhledávače a vyberte si.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…