Prohřejte se v Saunii s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Saunování má desítky zdravotních i psychických benefitů: detoxikuje tělo, zklidňuje mysl, čistí pleť, zlepšuje spánek, „nakopává“ mozek, uvolňuje svaly… Chcete? Díky kartě eBenefity a našemu novému partnerovi se můžete jít „vypařit“ do 11 poboček saunového světa Saunia. Najdete je po celé ČR.

vyrazte do sauny s eBenefity

Ideální sauna pro začátečníky i pokročilé

Pokud se se saunováním teprve chystáte začít, nebojte se – v Saunia vám kromě tradičních typů sauny nabídnou i různé „light“ verze sauny vhodné i pro děti nebo ty z vás, kteří se k saunování teprve odhodlávají.

Kromě oblíbené, tradiční, horké finské sauny (včetně varianty s parním nárazem pro hardcore saunaře) tu najdete třeba tropickou saunu s nižší teplotou, zato s o něco větší vlhkostí.

Mírná solná sauna se stěnou ze solných cihel nabídne pozvolné prohřívání těla na dřevěných roštech. V herbal sauně se pozvolna uvolníte ve vůni bylinných silic na nahřívaných keramických lavicích. Posledním zbytkům stresu pak můžete dát sbohem v parní lázni, kde si uvolníte dýchací cesty a zbavíte se bolestí kloubů a šlach.

Saunové rituály a bohaté občerstvení

Jestli si budete chtít saunování ozvláštnit, v daný čas v některé z ohříváren pravidelně probíhají saunové rituály s hudbou a s použitím různých vonných silic.

Po každém kole saunování (většinou se „jede“ na tři kola) je třeba nechat tělo odpočinout. Na pohodlná lehátka nebo ke stolkům ale nemusíte chodit s prázdnou: na bohatě vybaveném baru dostanete sendviče, saláty a další malá jídla. Samozřejmostí je široká nabídka osvěžujících nápojů (včetně piva).

S kým se půjdete vypařit vy?

Saunový svět Saunia, kde uplatníte kartu eBenefity, najdete na celkem 11 adresách v ČR, většinou přímo v lokálních nákupnách centrech. Čtyři z nich jsou v Praze (Nové Butovice, Černý most, Chodov a Hostivař), dvě v Brně a jednu pobočku má Saunia v Ostravě, Hradci Králové, Liberci a nově i v Českých Budějovicích.

Tak co, kam půjdete příště omládnout vy? 😉 Každopádně s sebou nezapomeňte vzít i vaši všemocnou kartu eBenefity, která ochotně zaplatí vstup vám i komukoli, s kým se rozhodnete společně „vypařit“. Přejeme příjemnou relaxaci,

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…