Proměňte své firemní benefity v zážitky a získejte navíc 300 Kč

Dostáváte od zaměstnavatele eBenefity a váháte, co s nimi? Na Slevomatu z nich vykouzlíte nezapomenutelné zážitky. Portál Slevomat nabízí širokou škálu zážitků všeho druhu, která každým dnem roste. Cesta k nim je snadná díky volnočasovým benefitům. Láká vás odpočinek ve wellness, víkend na horách, zájezd do zahraničí nebo pořádný adrenalin? To vše a mnohem více získáte na Slevomatu za své benefity.

Jak na to?

Úplně jednoduše! Stačí jen převést vaše Up benefity na kredity, kterými na Slevomatu zaplatíte. Vybraný kulturní, sportovní, odpočinkový zážitek či dovolenou si pak snadno dopřejete za tyto Slevomat kredity.

Získejte zpět 300 Kč

Roztočte své firemní benefity Up na Slevomatu a získejte kredity zpět. Převeďte si do půlnoci 31. 3. 2022 alespoň 3 000 Kč z benefitních bodů a dostanete od Slevomatu jednorázový dárek – kredity v hodnotě 300 Kč. Bonusové kredity vám připíšou do 7. 4. 2022 a platit budou do konce dubna 2022 v kategorii Cestování. Odměnu je možné získat pouze jednou.

A navíc tím prodloužíte automaticky platnost benefitních bodů o celý půlrok – a to se vyplatí!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…