Protáhněte své tělo s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Pravidelný pohyb je důležitá součástí našeho zdraví. S benefitní kartou eBenefity si stačí jen vybrat, kam si zajdete zacvičit. Jestli zvolíte klasické fitko nebo vyzkoušíte něco nového. Výběr je velký a platit můžete s našimi Up benefity.

Nepeněžní benefity jsou stále velmi oblíbená forma odměny. Jsou to totiž daňově uznatelné benefity. Znamená to, že se z nich až do výše stanoveného ročního limitu neodvádí daně, ani zdravotní a sociální pojištění. Zaměstnanci tak ušetří téměř 27 %! A v rámci cafeteria systému Up ebenefitů si navíc sami zvolíte, za co je utratíte. Dopřejte si relax a odpočinek přesně podle svého gusta. Zajděte si do kina nebo do divadla, kupte si zajímavou knihu, cestujte nebo navštivte wellness. Můžete ale také sportovat a hýbat se.

Pohyb vás udrží ve zdraví a v kondici

Hýbat se je velmi důležité, obzvláště v dnešní době, kdy má mnoho lidí sedavé zaměstnání a všude jezdí autem. Pravidelný pohyb je přitom pro zdraví klíčový. Posiluje srdce a cévy, ale i svalovou hmotu a imunitu. A také nás chrání před mnoha nemocemi, včetně těch civilizačních. A to už jsou pádné argumenty proč pravidelně cvičit, co říkáte? Dopřejte si proto pohyb a sport výhodně s vašimi zaměstnaneckými benefity.

Naše tipy kam s benefitní kartou Up za sportem

Pokud se chcete s jarem dostat do formy, zajděte do FormFactory. Síť fitness center má několik poboček v Praze, ale najdete je i v Brně a v Ostravě. Mají tu skvěle vybavené fitness centrum, užijete si ale i skupinové lekce nebo odpočinek ve wellness. Pokud nemáte se světem fitness velké zkušenosti, využijte služby osobního trenéra, výživové poradenství nebo diagnostiku těla. No a pak už jen sledujte, jak se zlepšujete.

Pro vyznavače jemnějších forem pohybu bude pak ideálním místem MOOD yoga. Studia se nachází na pražském Karlíne a v Holešovicích. Tělo zde protáhnete při různých druzích jógy, mají zde dokonce i hormonální nebo obličejovou jógu pro pro zdraví a mladý vzhled.

Fandíte moderním technologiím? Pak vás určitě zaujme Body Express, kde můžete vyzkoušet tzv. EMS (electro-myo-stimulace) trénink. Ten aktivuje tělo pomocí slabých elektrických impulzů. Trénink je efektivní, intenzivní a rychlý a svaly rovnoměrně zpevní tak, jak jste si to vždy přáli. Body Express najdete na několika místech v Praze a v dalších městech České republiky i Slovenska.

Náš poslední tip je pardubické H-centrum. S přáteli si zde užijete tenis, badminton, bowling, ale i horolezeckou stěnu, fitness a wellness včetně masáží.

Vybírejte i z mnoha dalších možností, kde můžete sportovat a platit s elektronickou kartou eBenefity. Vyhledáte je jednoduše přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…