Provětrejte s eBenefity jedno z 1 000 kol ve svém okolí


Díky novému partnerovi Rekola zjistíte, že vaše město je menší, než se zdá – kolo je totiž nejrychlejším dopravním prostředkem na jízdy do 3 km. Na typických růžových Rekolech, včetně praktického košíku na řídítkách, si zajedete do práce, na schůzku i na výlet za město. Zdravě, levně, bez složitého parkování. A navíc zaplatíte tak, jak to máte rádi: svou kouzelnou kartičkou eBenefity.

mailing predel 800x220 1

Bikesharing je sdílená radost a velké pohodlí k tomu

Troufáme si tvrdit, že přesně tuhle krásnou emoci cítí většina z nás v sedle bicyklu. A je jedno, zda kolem nás ubíhá přírodní scenérie nebo panorama městských ulic, budov a parků.

A že nemáte vlastní kolo? Od toho jsou tu Rekola, kde se postarali, abyste „své“ kolo měli vždy na dosah, někdy doslova jen pár kroků od domova. Kolo si pak můžete vypůjčit na celých 24 hodin.

Jak si půjčit a vrátit Rekolo

Vlastní půjčení i vrácení je pak až směšně jednoduché. Je k tomu potřeba mít jen v mobilu aplikaci Rekola (registraci zvládnete do minuty) a čtečku QR kódů.

  1. Kolo odemknete v aplikaci a načtete QR kód
  2. Jedete, kam vás srdce nebo povinnosti táhnou
  3. Kolo zaparkujete u stojanů kdekoli v růžové zóně
  4. Zamknutím zámku na zadním kole bicyklu a stiskem tlačítka Vrátit kolo v aplikaci Rekola ukončíte jízdu

Kola jedou, kondice stoupá

Kola jsou k dispozici každý den v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Olomouci. Tam všude máte skvělou možnost lehce zapracovat na své kondici – a klidně jen po troškách, zato každý den.

Avšak i jen občasný pobyt v sedle kola z Rekola vás odmění – přiměřená dávka zdravého pohybu možná způsobí, že se začnete záhadně cítit tak nějak lépe. A protože jízda na kole prokazatelně snižuje počet sick-days, spokojen bude i váš zaměstnavatel. Stejně jako peněženka, protože – jak už víte – se o placení jízd s Rekola postarají vaše eBenefity.

Tak do toho šlápněte. A jeďte opatrně.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…