Provětrejte večerní šaty v divadle s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Světla zhasínají, opona se rozevírá, kouzlo může začít. Vy naposledy stisknete ruku svého partnera a pak už se necháte pohltit děním na jevišti. Je to drama, komedie, antická tragédie? Opera, balet, muzikál, nový cirkus? Milí přátelé kultury, je to na vás. Výběr divadel, kde zaplatíte eBenefity, potěší ctitele klasiky i fanoušky experimentálních forem.

do divadla s eBenefity

Národní divadlo: klasika i postmoderna

Zlatou kapličku národa českého netřeba představovat. Na druhou stranu už je to možná pěkných pár let, co jste ho naposled navštívili. Proto připomínáme, že v Národním divadle si vybíráte z činohry, opery, baletu a multimediálního divadla Laterna magika. V programu máte všechna představení seřazena dle data a se všemi užitečnými informacemi, takže orientace (i nákup vstupenek) je snadná a rychlá.

A nesmíme zapomenout na jeden TIP pro čerstvé rodiče: Laterna magika uvádí kromě „dospěláckých“ kusů i představení pro předškolní děti, a dokonce i pro miminka (od 6 měsíců věku). Pokud tedy chcete v potomcích pěstovat lásku ke kultuře už od plínek, začněte třeba právě v Laterně Magice.

Divadlo Kalich: kvalitní zábava a tváře, které dobře znáte

Jedno z nejpopulárnějších divadel v ČR skládá svůj repertoár z činohry, muzikálů, tanečních představení, koncertů a her pro děti. Divadlo za svou oblíbenost vděčí kromě stabilní kvality své produkce a pestrému programu také legendárním osobnostem české herecké i hudební scény.

V Kalichu vás budou bavit, dojímat, rozesmívat a občas i nutit k zamyšlení třeba Oldřich Kaiser, Jirka Lábus, Bára Hrzánová, Petr Čtvrtníček, Radek Holub, Jana Paulová nebo třeba nestárnoucí Pavel Zedníček.
Záměrem divadla Kalich je seznamovat publikum se současnými novinkami české provenience i z předních světových scén. Můžete tak být mezi prvními, kdo na vlastní oči spatří premiéry kusů, které se časem stanou klasikou.

Jatka 78: Mekka nového cirkusu

Na Jatkách 78 si na své přijdou příznivci experimentů a „divočiny“ na jevišti. „Jatka“ jsou ideálním prostorem pro nový cirkus, (post)moderní tanec, klaunérii nebo nonverbální, alternativní a loutkové divadlo. Kromě toho tu často narazíte na konference, přednášky, výstavy nebo happeningy.


Na Jatkách budete v srdci pražských Holešovic a zároveň, z pohledu moderního divadelnictví, přímo v pupku světa. Světoznámý soubor Cirk La Putyka pod vedením principála Rosti Nováka je bez diskuse už dnes světovou klasikou a inovátorem žánru nového cirkusu. Ale podobně progresivních a kreativních souborů najdete pod střechou Jatek 78 mnohem víc – stačí si vybrat v programu.

Vaše karta eBenefity vám přeje příjemný a inspirativní zážitek. A my se k ní rádi přidáváme.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…