Psychologická poradna jako na zavolanou. Nově v Up Club

Do našeho Up Club se přidala on-line psychologická poradna Mojra.cz. Když na jejich webu zaplatíte kartou eBenefity, dostanete 10 % částky zpět. Jsme rádi, že vám můžeme přinášet výhody tam, kde se to zrovna může hodit. Psychologická poradna přijde vhod kdykoliv, ale teď je tato nabídka možná ještě důležitější.

Psychologická poradna Mojra navíc funguje na dálku. Psychologickou konzultaci s jedním z 26 odborníků můžete absolvovat po Skypu, WhatsAppu, Viberu, telefonu, přes e-mail i chat. Čekací doby jsou nejkratší, jak to jde, a tak je možné mít konzultaci někdy i hned v ten samý den. A dokonce i v polštině, angličtině, němčině, nebo španělštině.

Obraťte se na poradnu Mojra.cz s tématy souvisejícími s partnerským životem, výchovou dětí, složitými vztahy v rodině, nebo klidně i s prosbou o kariérní radu.

Krátká konzultace s odborníkem, může mít překvapivě dlouhodobý efekt.
Podrobnosti hledejte na www.mojra.cz.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…