Na kole to ve městě máte všude blíž. S Rekola 100% udržitelně!

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Růžová Rekola jste ve městě už jistě zahlédli. Díky kartě eBenefity mohou být i vaším parťákem pro udržitelnou osobní městskou dopravu. Jet do práce, na schůzku nebo sraz s přáteli na kole je určitě větší zábava než ztrácet čas a nervy v zácpách nebo parkováním. Vzdálenosti jsou náhle kratší, tělo je plné energie, hlava plná nápadů. A svět zas o kousek zelenější.

Sdílejte kola, výhody i radost z udržitelného životního stylu

Stačí sednout na kolo, párkrát šlápnout – a hned cítíte radost. Z pohybu, z ubíhající scenérie, z úspory času. A pokud vám leží na srdci životní prostředí, tak i z toho, že mu jízdou na kole dost ulehčíte. Zvlášť, když jezdíte po městě.

Tohle dokonale chápou v Rekola. Cílem této společnosti je, abyste měli ve velkých českých městech kolo vždy na dosah, často jen pár kroků od domova. A my v Up ČR jim v tom rádi pomůžeme – třeba i tímto článkem.

Auta stojí, kola jedou

Je spočítáno, že cesty po městě do vzdálenosti 3 km jsou na kole rychlejší než autem (a zdaleka ne jen kvůli zácpám). Na Rekole navíc nemusíte řešit hlavolam s parkováním v městských centrech. A ještě uděláte něco pro své zdraví – i pro významné snížení vaší uhlíkové stopy.

Chcete začít třeba už zítra? Tady je návod, jak na to:

  • Aktivujte si Rekola na své kartě eBenefity
  • Půjčte si kolo na celých 24 hodin
  • Každou jízdu zaplatíte opět přímo ze své výhodné karty eBenefity
  • A pokud chcete jezdit ještě levněji, zkombinujte platbu s Lítačkou

V těchto městech jezdíte „na růžovo“

Rekola máte k dispozici každý den v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Prostějově a Bratislavě. Je to dostupná a vynikající příležitost ke zdravému pohybu a zlepšení kondice. A nemusíte hned polykat desítky kilometrů, i příležitostné jízdy mají pozitivní vliv na vaši pohodu a celkové zdraví.

Navíc je vysoce pravděpodobné, že lepší zdraví a kondice sníží počet dnů vaší pracovní neschopnosti. A to pocítí pozitivně nejen vaše tělo, ale i váš zaměstnavatel, potažmo vaše peněženka. A taky celá planeta. I zdánlivě malé změny totiž mají smysl, když nás bude hodně.

Přejeme šťastnou cestu a vítr v zádech.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…