Ručníkový den: 4 tipy na levná knihkupectví

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Požitek ze čtení dobrých knih si můžete dopřávat i při dnešních cenách – aniž vyloupíte banku. Při příležitosti Ručníkového dne vám totiž přinášíme tipy na knihkupectví, kde zaplatíte výhodněji – našimi eBenefity. Čekají na vás všechny možné žánry: romány, detektivky, životopisy, odborné knihy, kuchařky i spousta dětské literatury. A při troše hledání jistě objevíte i nějaký ten skrytý klenot pro opravdové fajnšmekry.

ručníkový den s eBenefity

Oslava neobyčejného angličana s ručníkem

Fanouškové Douglase Adamse vyráží každoročně do ulic s, citujeme: „kolosálně užitečnou součástí výbavy každého hvězdného stopaře“ – ručníkem! Kniha Stopařův průvodce po Galaxii se zapsala do srdcí mnoha čtenářů. Pokud patříte mezi ně, doporučujeme zúčastnit se pravidelného srazu, který se v Čechách pořádá například v Praze a Brně. A pokud se teprve chystáte knihu pořídit, víme, kam zajít!

Nabídky, které potěší všechny knižní nadšence

Chtěli jsme vám – našim věrným knižním nadšencům – pomoci snížit cenu kupovaných knih na únosnou míru. To aby vám pohled na jejich ceny nezvýšil tep jako díla „červené knihovny“.
Chtěli jsme, abyste měli co nejširší výběr papírových a elektronických knih i audioknih. Jen výčet všech oblíbených žánrů a stylů by vydal na román.
Chtěli jsme, abyste kromě e-shopu mohli využít i kamenná knihkupectví po celé republice a knihy si před nákupem osobně prolistovat. Vždyť i v dobré detektivce je třeba se už od začátku vydat po správné stopě. A nové knihy navíc tak krásně voní!
A chtěli jsme, aby vás naši partneři za nákupy odměňovali. Nákup dalších knih pak může nemusí být žádný horror.

Ty nejlepší cílové adresy pro váš výhodný nákup s eBenefity

Výsledkem našeho snažení jsou 4 velká česká knihkupectví, která splňují všechny výše zmíněné požadavky. Schválně, které vás osloví na první dobrou?

  • Výběr obrovský máte v Knihy Dobrovský, kde každý týden vychází desítky či dokonce stovky fantastických knih. Dobrovští knihkupci vždy vyberou ty nejlepší, které vám na jejich webu s hrdostí předvedou a doporučí.
  • Nabídkou z Domu knihy zaplníte dům, byt ba i garáž. . Díky propojení prodejní sítě společností Kanzelsberger a Barvič a Novotný je dumknihy.cz jedním z nejucelenějších e-shopů s knihami na českém internetu.
  • Kroniku vaší čtenářské vášně vám pomůže psát knihkupectví Kosmas. Již více než 20 let fungující knihkupectví nabízí kromě nekonečného výběru knih, audioknih, her a hudby i prostor Bazar, kde lze nakoupit i knížky s drobnými vadami, které ještě nepatří do sběru.
  • Anebo se pokusíte vyluxovat nabídku knihkupectví Luxor? V tom případě hodně štěstí, to je úkol na několik životů. Pokud ale nechcete na Ručníkový den čekat frontu u kasy, využijte on-line rezervaci a zrychlené vyzvednutí přímo na pobočce. 

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…