Rychle do formy? Vyzkoušejte Body Express!

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Do léta ještě daleko, takže je ideální doba, kdy začít hubnout do plavek (a stihnout to). Že nemáte čas? Sorry, i tuhle výmluvu vám vezmeme: Stačí cvičit jen 20 minut jednou týdně. Nesmysl? Ne, pokud využijete svou kartu eBenefity a nasměrujete své kroky do některé z poboček Body Express. Právě tam pracují s metodou EMS.

body express s eBenefity

Zkraťte si s EMS trénink na 20 minut týdně

Konečně někoho napadlo zapojit do světa fitness vědu a moderní technologie! EMS (elektro-myo-stimulace) je dost možná nejrychlejší lidstvu známý způsob, jak trénovat celé tělo, zlepšit kondici a nastartovat metabolismus.

Stačí vklouznout do speciálního oblečku, který během tréninku aktivuje celé vaše tělo slabými elektrickými impulsy. Na úmorné 90minutové tréninky proto můžete s klidem zapomenout – v Body Express vám bohatě postačí 20 minut. Jednou týdně.

A výsledek? Rovnoměrné zpevnění a vytvarování celého těla, abyste třeba na dovolenou odjížděli se zdravým tělem i sebevědomím.

Než vyrazíte na intenzivní EMS trénink…

… , vyplatí se dodržet několik dobrých doporučení (najdete je i na jejich webu):

  • Večer před tréninkem nepijte alkohol
  • Dobře a kvalitně se vyspěte
  • V tréninkový den pijte hodně čisté vody (aspoň litr dopoledne i odpoledne)
  • Nebojte se sacharidů den před tréninkem ani v tréninkový den – dodají vám nezbytnou energii pro práci svalů

A to je z vaší strany vše. Tenisky, sportovní oblečení, ručník… nic z toho nepotřebujete, v Body Express vám vše potřebné půjčí na místě.

(Tedy kromě karty eBenefity, která vám zaplatí vstup – tu si určitě nezapomeňte.)

První krok k vysněné postavě? Rezervujte si termín

Po kliknutí na tlačítko níže si zobrazíte naše partnerské provozovny Body Express, kde pohodlně uplatníte eBenefity. Na výběr máte z 21 adres ve většině velkých měst v ČR.

Dalším krokem, který potvrdí, že se skutečně vydáváte na cestu za vysněnou postavou, je rezervace termínu na jejich webu.  

Tak hurá do toho! Však to znáte, léto tu bude dřív, než se nadějeme. Věříme, že si ultrakrátké EMS tréninky doopravdy zamilujete. A že výsledky příjemně překvapí vás i vaše okolí.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…