S eBenefity k vodě – 3 tipy na rodinné vodní radovánky

Rekordně horké léto ještě nekončí, jistě proto oceníte 3 tipy na vodní radovánky, které si můžete užít i s dětmi. A protože ve všech partnerských zařízeních akceptují kartu eBenefity, s placením si hlavu lámat nemusíte. Takže pokud kartu ještě nemáte v telefonu, vyplatí se nezapomenout ji doma.

mailing predel 800x220 1

Aqualand Moravia: Zkusíte si „kamikadze“?

Tento dokonale vybavený aquapark najdete v Pasohlávkách u vodní nádrže Nové mlýny. Nabídne vám přes deset bazénů pro zábavu i relax, nabídku wellness aktivit a procedur (sauna, masáž, koupele, muzikoterapie), zatímco vaše děti se vyřádí v dětském vodním hradu.

V Pasohlávkách si můžete dopřát i trochu adrenalinu, pokud na vlastní kůži vyzkoušíte třeba hodně strmou skluzavku kamikadze určenou dospělým.

A jestli chcete ještě ušetřit, zaplaťte lístky s kartou eBenefity předem na e-shopu Aqualandu Moravia, a hned je máte o celých 200 Kč levnější.

Vodní ráj Jihlava: Největší aquapark na Vysočině

Tolik možností a tak málo času – to vás možná napadne během návštěvy jihlavského Vodního ráje. Kromě krytého bazénu a dětského brouzdaliště si tu můžete zajít do sauny a na masáž, ráchat se ve vířivce, a pak si užít typickou letní zábavu na tobogánu a dalších atrakcích.
Pro sportovce jsou připraveny sportoviště pro klasický in plážový volejbal, nohejbal a tenis. A jestli se vám dosud nepodařilo nachytat dostatek „bronzu“, můžete to napravit na mnoha zatravněných plochách, kde se vždy najde dostatek místa i pro tu největší piknikovou deku.

Bazén Liberec: Sport, relax i restaurace pod jednou střechou

Do bazénu, na zumbu, na spinning nebo do fitka? Ať se rozhodnete pro jakýkoli pohyb, v Bazénu Liberec se nemusíte bát dát si do těla. Po sportu na vás čekají regenerační aktivity jako vířivky, sauny, masáže, rehabilitace nebo Kneippův chodníček.
Vsadíme se, že po takém dni vám všem pořádně vyhládne. A to je ideální pro návštěvu stylové italské restaurace s výhledem na bazén. Po celodenním pohybu však jedna pizza zřejmě nebude stačit…

Tohle léto nudu nepoznáte. Tak kam vyrazíte?

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…