S eBenefity můžete léto začít už teď

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Dopřejte si dovolenou už před prázdninami. Cestování mimo hlavní sezónu má spoustu benefitů. Zažijete větší klid, autenticitu, budete mít i lepší počasí a ceny. Stačí si jen vybrat destinaci, která vás láká. A platit můžete s vaší oblíbenou benefitní kartou eBenefity.

Cestování není nikdy dost. Nečekejte proto až na prázdninové měsíce a dopřejte si pořádný odpočinek už teď! Plňte si své sny a plaťte u toho s vaší elektronickou kartou eBenefity. S cafeteria benefity sytémem si můžete užívat, na co jen pomyslíte. Třeba wellness, masáže, sport, kulturu, ale i vzdělávání. A samozřejmě také cestování.

Cestování mimo sezónu má své kouzlo

Cestujete rádi mimo hlavní sezónu? Pokud hledáte větší autenticitu a klid, je to to pravé pro vás. Všude je méně hlučných turistů a dětského křiku. Výhodou také je, že na největší turistické atrakce nemusíte čekat dlouhé fronty v davech. Mimo sezónu budete také v užším kontaktu s místními, příjemnější bude také počasí a v neposlední řadě i ceny za ubytování, letenky a restaurace. Celkově si tak užijete větší pohodu a zasloužený odpočinek.

Stačí si vybrat z nabídky partnerů benefitního programu eBenefity

Prozkoumejte, co zajímavého nabízí třeba CK Datour. Zajeďte si odpočinout např. do Rakouska, objevte krásy Slovinska nebo Řecka, které je typické svými dlouhými bílými plážemi. Pokud chcete větší pohodu , vsaďte třeba na Itálii.

Na dovolené za firemní benefity se specializuje portál eHotel. Zde najdete spoustu skvělých tipů na ubytování jak v České republice, tak v zahraničí. Dopřát si tak můžete luxusní hotel v Karlových Varech, ale i zážitky v Thajsku, na Bali nebo v Mexiku. Stejně jako low-costové dovolené v Albánii nebo Lotyšsku. Nebo na spoustě jiných míst.

Osobně ověřených pobytů je pak plný web Travelking. Jsou to specialisté na krátkodobé pobyty v České republice, stejně jako v Maďarsku, na Slovensku, Polsku a několika dalších zemích Evropy. Najdete zde pobyty, ke kterým se jinde nedostanete. Tak co třeba strávit pár dní v luxusním maďarském wellness?

Své zaměstnanecké benefity můžete utratit i v cestovní kanceláři Alexandria. Zde najdete velký výběr oblíbených destinací jako je Bulharsko, Turecko nebo Řecko, stejně jako zájezdy na exotické Maledivy nebo do Arabských Emirátů.

Další naše partnery, se kterými si užijete dovolenou za benefity, vyhledáte jednoduše přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up. Tak neváhejte a vyrazte za relaxem!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…