Škoda Fit půlmaraton v Plzni

Běžecký závod tak krásný, že vaše nadšení z historického města neopadne ani na 21. kilometru. Navíc ho můžete zaplatit s cafeterií eBenefity.

Škoda Transportation, osobnosti sportu i veřejného života spojily své jméno do jedinečného programu Škoda FIT. Tento unikátní projekt, který zaštítila olympijská vítězka Dana Zátopková, chce v Plzeňském kraji oslovit nejširší veřejnost a nabídnout pomocnou ruku všem, kdo by rádi dlouhodobě dělali něco pro své zdraví a zlepšili tak svůj životní styl.

21,097 km dlouhá trasa půlmaratonu v rámci tohoto projektu vede centrem Plzně v okolí náměstí Republiky a je opravdu o jednou z nejkrásnějších v Česku. Jde o největší sportovní událost v Plzeňském kraji, a tak si právem zaslouží tu největší pozornost. Běžet mohou děti, celé rodiny i firmy, které se zúčastní štafetového závodu. Doprovodný program vás zabaví už od rána a neskončí ani se západem slunce.

Pátý ročník půlmaratonu se uskuteční poslední zářijovou neděli 27. 9. 2020 v Plzni.

A pokud se rozhodnete v Plzni i regenerovat po závodě, kromě pivovaru navštivte s rodinou i Techmania Science Center, kde si můžete prohlédnout výstavu pro děti a mládež, která je zaměřena na zdravou výživu a životní styl. Expozice s názvem „Budoucnost na talíři“ poutavou formou prezentuje zdravé potraviny a vyvážený jídelníček. Neměli bychom zapomenout, že jíme, abychom žili, ne naopak. Kvalita našeho života je a bude závislá na tom, co si připravíme na talíř. Tohle poslání je naší společnosti společně s tématem work-life balance opravdu blízké.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…