Škoda Fit půlmaraton v Plzni

Běžecký závod tak krásný, že vaše nadšení z historického města neopadne ani na 21. kilometru. Navíc ho můžete zaplatit s cafeterií eBenefity.

Škoda Transportation, osobnosti sportu i veřejného života spojily své jméno do jedinečného programu Škoda FIT. Tento unikátní projekt, který zaštítila olympijská vítězka Dana Zátopková, chce v Plzeňském kraji oslovit nejširší veřejnost a nabídnout pomocnou ruku všem, kdo by rádi dlouhodobě dělali něco pro své zdraví a zlepšili tak svůj životní styl.

21,097 km dlouhá trasa půlmaratonu v rámci tohoto projektu vede centrem Plzně v okolí náměstí Republiky a je opravdu o jednou z nejkrásnějších v Česku. Jde o největší sportovní událost v Plzeňském kraji, a tak si právem zaslouží tu největší pozornost. Běžet mohou děti, celé rodiny i firmy, které se zúčastní štafetového závodu. Doprovodný program vás zabaví už od rána a neskončí ani se západem slunce.

Pátý ročník půlmaratonu se uskuteční poslední zářijovou neděli 27. 9. 2020 v Plzni.

A pokud se rozhodnete v Plzni i regenerovat po závodě, kromě pivovaru navštivte s rodinou i Techmania Science Center, kde si můžete prohlédnout výstavu pro děti a mládež, která je zaměřena na zdravou výživu a životní styl. Expozice s názvem „Budoucnost na talíři“ poutavou formou prezentuje zdravé potraviny a vyvážený jídelníček. Neměli bychom zapomenout, že jíme, abychom žili, ne naopak. Kvalita našeho života je a bude závislá na tom, co si připravíme na talíř. Tohle poslání je naší společnosti společně s tématem work-life balance opravdu blízké.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…