TIP Up! Zvyšte si své jazykové skóre

Chcete na sobě zapracovat? Začíná semestr, teď je váš čas.

Využijte svůj volný čas k osobnímu rozvoji. V jazykové škole Jipka si můžete vybrat z 53 cizích jazyků. Vedle angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny nebo španělštiny vás naučí třeba polsky, japonsky nebo řecky.

Podle vlastních preferencí si můžete zvolit individuální nebo skupinovou výuku. Vše přitom zvládnete z bezpečí a pohodlí domova, protože kurzy probíhají i on-line formou 💻. Svůj kurz můžete uhradit kartou eBenefity.

Proč se učit jazyky v Jipce?

Bohatý rozvrh
Chcete se učit anglicky, ale víte, že máte čas jen ve čtvrtek odpoledne? Nabídka on-line skupinových kurzů je připravena tak, abyste si mohli vybrat ten správný co do úrovně, času a místa výuky. Rozvrh je tak pestrý, že rozhodně najdeme kurz, který potřebujete.

Poctivá výuka
Je nadmíru důležité, abyste se jazyk skutečně naučili. V týmu jsou zkušení lektoři, kteří se navíc sami nadále vzdělávají. Najdete zde největší lektorskou základnu v České republice.

Milé zázemí školy
Usměvavé koordinátorky a koordinátoři vás přivítají na pobočce a zodpoví všechny vaše dotazy ke kurzu. Je důležité, abyste si hned na začátku vybrali správný kurz.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…