Tipy na seberozvojové kurzy s eBenefity 

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty


Obstát v dnešním hektickém světě je pro mnoho z nás čím dál náročnější. Nejde zdaleka jen o nutnost držet krok s dobou v rámci práce. Tahle doba klade extrémní nároky i na naše zdraví a psychickou kondici. Proto vám dnes doporučíme 3 nové partnery pro on-line i off-line seberozvoj a vzdělávání, u kterých pohodlně zaplatíte svými eBenefity.

osobní rozvoj s eBenefity

Databenders: Meditace, jazyky nebo třeba biohacking

Na Databenders najdete 4 projekty. Jedním z nich jsou lekce meditace. Naučí vás pracovat se svou myslí i dechem, a předcházet tak napětí, stresu, pocitu vyhoření nebo depresivním náladám. Každý den vás čeká jedna lekce v délce 5 – 15 minut. Kdy chcete vy, doma a v pohodlí. Výsledky se dostavují prakticky okamžitě. Tip pro začátečníky? Prostě začněte. 🤗

Dalším projektem Databenders, kde uplatníte kartu eBenefity, je online studium cizích jazyků. Kdo by se cizí řečí nechtěl domluvit už za 3 měsíce, že? Když si otevřete bránu jazyků, otevřete si bránu do světa. Nebo taky k lepší pozici u vás čiv budoucí firmě, kdo ví.

Po kliknutí na dlaždici Metalearning najdete 6 seberozvojových kurzů obsahujících animované lekce. Tady je malá ochutnávka:

  • Jak zvládat úzkost a paniku
  • Cesta ke zdravému sebevědomí pro muže
  • Jak na investice a pasivní příjem
  • Biohacking a zdraví: Tipy na zdravý pohyb, spánek, dýchání…
  • Zvýšení produktivity (více práce za méně času a s menším úsilím)

No a nejrůznější „výzvy“ a užitečné superschopnosti pro 21. století pak můžete s Databenders rozvíjet v rámci Youtube Metalearning.

Top Vision: IES certifikát vám otevře dveře k lepší práci

Nabídka kurzů a seminářů Top Vision zahrnuje „tvrdé“ technické, odborné a profesní i „měkké“ dovednosti (komunikace, leadership, prezentace, vizualizace dat, HR hodnocení aj.

Top Vision může být váš lístek na cestu k lepší pozici v rámci firmy nebo klidně ke změně kariéry. U každého z kurzů se totiž klade důraz na využití nových skills ve tvrdé praxi.

Kromě toho po absolvování kurzu či semináře si odnesete mezinárodně platný certifikát IES. Máte tak v kapse eso, které využijete třeba právě při hledání nového zaměstnání, ať v Evropě, USA, Kanadě, Austrálii, Asii… nebo klidně v Africe.

Vybrat si ten pravý kurz na základě osobních ambicí a/nebo povahy by pro vás tedy neměl být problém. Učiňte tak třeba hned, není důvod zbytečně odkládat práci na vlastní kariéře.

Intenzivní studium s Jipkou

Jazykovka Jipka působí ve všech větších městech v ČR. Má za sebou 25 let na trhu, což svědčí o stabilní kvalitě. Kromě francouzštiny mají v nabídce dalších 52 řečí, jazykovou výuku dětí a pomaturitní studium.
I v Jipce si můžete vybrat z individuálních, skupinových nebo online kurzů. Kvalitní a pečlivě vybraní lektoři jsou samozřejmostí.

Zlákali jsme vás pro studium francouzštiny? Nebo si raději dopřejete luxusní večer v La Gare? Ani v jednom případě vás nebudeme soudit, eStravenka i eBenefity jsou tu přece pro vás. 🧡

Lucianum: Vzděláváním k pevnému zdraví

Za projektem Lucianum stojí Mgr. Karel Kouřil, který se tématu zdraví a nalézání cest k němu věnuje přes 30 let. Jeho chápání zdraví vychází z přirozenosti a z blízkosti přírodě i z nejnovějších vědeckých poznatků.

Lucianum pokrývá všechna zásadní témata pro zdravý život v západní civilizaci – od detoxikace a bylinkářství včetně poznávacích terénních vycházek přes zdravý pohyb až třeba po celkové posílení imunity.

Vaším dnešním prvním krokem ke zdraví může být třeba návštěva webu, kde si vyberte z nabídky kurzů. Výhodou je, pokud jste z Pardubického kraje – kurzy pana Kouřila neprobíhají on-line, ale prezenčně. Nejčastěji v Zámrsku nebo v Pardubicích.

Ovšem za kvalitními informacemi, které mohou navíc posílit nebo dokonce zachránit zdraví, se vyplatí vážit nějakou tu cestu.

Přejeme vám příjemné rozšiřování obzorů!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…