Už si nevidíte ani na špičku nosu? S eBenefity uvidíte znovu jasně.

Připravili jsme několik tipů, kde se o váš zrak s jistotou postarají. Ať jsou pro vás brýle nezbytně nutné k běžnému životu, nebo je máte jako módní doplněk, čas od času si zaslouží vyměnit. V současnosti jsou optiky opravdu skoro na každém rohu. V těch největších zaplatíte s eBenefity, mrkněte, kam si pro ty nové můžete zajít.

optiky

Optika kam se podíváte

  • V každé prodejně Grandoptical najdete široký výběr dioptrických i slunečních brýlí, nebo kontaktních čoček. S výběrem vám vždy pomůže zkušený personál a optometrista, kteří vám poskytnou vysoce odbornou péči o váš zrak. Často také můžete využít zajímavých slev, aktuálně například 30 % na brýlová skla.
  • Obdobné služby nabízí ve svých 160 pobočkách i e-shopu také Fokus Optik. Navíc máte na všechny objednávky do konce září dopravu zdarma.
  • Aktuálně největší slevy nabízí Eiffel Optic. V právě probíhajícím výprodeji mají až do 31. 10. slevy až 70 % brýlové obruby a až 50 % na dioptrická skla a sluneční brýle. Celý sortiment brýlí a čoček najdete také na e-shopu Eiffel optik, kde kromě nich najdete i jiné kategorie zboží.

Zaostřete jednou provždy

Pokud byste se brýlí chtěli zbavit, navštivte kliniku NeoVize v Praze nebo v Brně, kde se o vás a vaše oči postará špičkový tým odborníků. Díky moderním technologiím vám pomůže s odstraněním dioptrií, operací šedého zákalu, nebo odstraněním brýlí na čtení.  

…placení eBenefity se vždycky vyplatí!

S eBenefity zaplatíte i v mnoha menších, lokálních optikách. Ať už máte cestu kolem obchodního centra nebo máte svoji vlastní oblíbenou optiku, neváhejte a zajděte tam. Mrkněte do našeho vyhledávače a vyberte si.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

brýle