Uzdravte tělo i duši s kartou eBenefity

Léčit tělo jen pilulkami či medicínskými zákroky často nestačí – s tělem je třeba léčit zároveň i duši. Jsme proto velmi rádi, že „rodinu“ našich partnerů nově rozšířila TULSIA ONLINE – online terapie přes videohovor, která pomůže zvýšit vaši psychickou kondici, ať už zrovna řešíte cokoliv. Díky kartě eBenefity si s placením za svoje psychické zdraví nemusíte lámat hlavu.

Znáte ten typ řidičů, který „řeší“ problém s autem tím, že zalepí blikající kontrolku? Řidič získá klid, auto jede dál… než dojde palivo či olej a motor se nenávratně zadře. Psychosomatická medicína vychází z toho, že takové „kontrolky“ má i naše tělo. Pokud některá z těch vašich bliká, možná je čas na to podívat se, jaký skrytý problém se hlásí o slovo. A vyřešit ho dřív, než bude pozdě.

Na klinice Tulsia Clinic jsou vám k dispozici zkušení lékaři i psychoterapeuti s až 17 letou zkušeností, kteří vás dostanou zpět do tělesné i duševní kondice – a, pokud budete chtít, jako bonus přidají i osobnostní růst.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…