Uzdravte tělo i duši s kartou eBenefity

Léčit tělo jen pilulkami či medicínskými zákroky často nestačí – s tělem je třeba léčit zároveň i duši. Jsme proto velmi rádi, že „rodinu“ našich partnerů nově rozšířila TULSIA ONLINE – online terapie přes videohovor, která pomůže zvýšit vaši psychickou kondici, ať už zrovna řešíte cokoliv. Díky kartě eBenefity si s placením za svoje psychické zdraví nemusíte lámat hlavu.

Znáte ten typ řidičů, který „řeší“ problém s autem tím, že zalepí blikající kontrolku? Řidič získá klid, auto jede dál… než dojde palivo či olej a motor se nenávratně zadře. Psychosomatická medicína vychází z toho, že takové „kontrolky“ má i naše tělo. Pokud některá z těch vašich bliká, možná je čas na to podívat se, jaký skrytý problém se hlásí o slovo. A vyřešit ho dřív, než bude pozdě.

Na klinice Tulsia Clinic jsou vám k dispozici zkušení lékaři i psychoterapeuti s až 17 letou zkušeností, kteří vás dostanou zpět do tělesné i duševní kondice – a, pokud budete chtít, jako bonus přidají i osobnostní růst.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…