Užijte si podzimní večery s knihou v ruce

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Ah, podzim je tady! Cítíte to? Večery se prodlužují a vzduch se ochlazuje. Je to ten čas roku, kdy si chceme udělat pohodlí s hrnkem horkého kakaa, zabalit se do teplé deky a ponořit se do nové knihy. Ale co když jste z těch, kteří se bojí vstoupit do knihkupectví, protože víte, že odtamtud odejdete s hromadou nových knih a prázdnou peněženkou? Máme pro vás skvělou zprávu: nyní si můžete pořídit nové knihy a zaplatit za ně eBenefity!

čtěte více s eBenefity

Cestujte s knihou, aniž byste opustili domov

Venku se začíná ochlazovat, ale to neznamená, že nemůžete cestovat. A jak lépe cestovat v tomto sychravém počasí, než prostřednictvím stránek knihy? Ať už máte chuť na detektivní příběhy ze zamračeného severu nebo romantický román z francouzských vinic, stačí si vybrat knihu a jste na cestě.

Vyberte si knihu podle svého gusta

 • Megabooks
  Pokud máte rádi horor, Megabooks má pro vás děsivé tituly, které vás budou mrazit po celý rok, nejen v říjnu.
 • Knihy Dobrovský
  Kdo říká, že knihy musí být drahé? S výprodejem u Dobrovského si můžete pořídit aktuální bestsellery nebo oblíbenou klasiku za zlomek ceny.
 • Luxor
  Velký podzimní výprodej je tady! Nyní je ideální čas nakoupit hromadu knih, a ještě přitom ušetřit.
 • Kosmas
  Jedna kniha Vám nestačí? Pak si vyberte jeden z akčních balíčků, ve kterém najdete hned několik titulů z vybraného žánru! Knížky se nekazí, tak klidně nakupujte do zásoby.

Široké možnosti čerpání s eBenefity

Neváhejte a vyberte si i z dalších nabídek našich partnerů. Udělejte si s Up volnočasovými benefity radost novou knihou ještě dnes! Tak co, po čem sáhnete tentokrát?

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…