Vánoční dárek na který se nezapomíná? Tandem Paragliding v Beskydech!

Nadpozemský zážitek, na který vy nebo vaši blízcí jen tak nezapomenete. Darujte nevšední dárek nebo sami poznejte, co je to pocit opravdové svobody. Vezměte klidně hned teď svoji kartu eBenefity a naplánujte si výlet do Beskyd.

Zkušení profíci z Telebridgeteam vám ukáží Beskydy z ptačí perspektivy. Vybírat si můžete z letů, které trvají od 15 až do 45 minut a létat můžete v krásném okolí Javorového vrchu u Třince, Skalky u Kunčic pod Ondřejníkem nebo Velkého Javorníku. Beskydy jsou vám málo? Vyrazte s Telebridgeteam na (vý)let do zahraničí!

Poukaz na vyhlídkový let je ideální dárek pod stromeček vaší drahé polovičce, nejlepšímu kamarádovi nebo rodině. A pokud byste druhý den nemohli uvěřit, že jste to opravdu dokázali, můžete si pustit video, které dostanete zdarma při zakoupení poukazu, jako vzpomínku.

Přejeme příjemný let!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…