Vaši cestu za vysněnou postavou a zdravím zaplatí eBenefity

Když jste se naposledy dívali do zrcadla, koho jste spatřili? Člověka, který vypadá dobře – a zdravě – nebo někoho, kdo má jisté, ehm, rezervy? Možná chcete nabrat svaly, možná shodit tuk. Anebo se „jen“ zpevnit, protáhnout, zlepšit mobilitu, rozhýbat metabolismus… řekněte si. Díky novým Up partnerům vám s tím pomůže vaše karta eBenefity.

mailing predel 800x220 4

Vydáváte se na cestu ke zdraví a kondici? Tohle musíte vědět.
Cesta ke zdravému a ohebnému tělu, na kterou se možná chystáte vydat, je jen a jen o vás. Proto se hned na začátek osvoboďte od představy, že na to, abyste se začali zdravě hýbat, potřebujete partnera, kamaráda nebo kamarádku, případně kolegy z práce. Co ovšem potřebujete nezbytně, je vytrvalost. Protože první výsledky se dostaví v řádu týdnů, spíše měsíců. Tak to prostě je. Tady nepomůže žádná zázračná pilulka. Hlavně proto, že neexistuje.

Parťáka na cvičení máte v kapse nebo peněžence
Spolehnout se zato můžete na svou kartu eBenefity. Ta vám otevře dveře a zaplatí lekce u našich nových sportovních partnerů. Dali jsme si záležet, aby si to svoje úplně každý. Provozovny nových fitness partnerů najdete v Praze, Liberci, Českých Budějovicích a v Brně. Partnery vám teď stručně představíme.

BCROSS GYM, České Budějovice

V BCrossu v „Budějkách“ najdete pod jednou střechou klasickou posilovnu, crossfit, zónu pro aerobní aktivity, fitness i multifunkční sál. Vybrat si vhodnou formu pohybu by tedy neměl být problém. A pokud opravdu nevíte, jak začít, stačí využít služeb místních zkušených trenérů.

MOOD YOGA, Praha Karlín nebo Holešovice

Pokud chcete nejen cvičit jógu, ale cvičit jógu v krásném prostředí, tady jste na správné adrese – tedy na dvou adresách. Studia Mood Yoga vám kromě výběru ze dvou destinací v centru Prahy vám vždy umožní zvolit si buď light lekci (klidná a protahovací) nebo deep lekci (dynamická a zpevňovací, vhodná pro pokročilejší cvičence). A pomůcky pro cvičení si nosit nemusíte – půjčíte si je přímo na lekci.

I´M FIT, Praha a Liberec

Obě provozovny si jistě oblíbí zejména ženy. Kromě fitness sálu totiž na pražské i liberecké adrese I´m Fit najdete i wellness (bazén, vířivka, sauna i parní lázeň), solárium, masáže i profesionální kosmetické studio zaměřené na péči o zdravou a pevnou pleť. Dámy a slečny, tušíme, že jste si právě vybraly.

BIG ONE FITNESS, Brno

V Brně „na Mendláku“ a v ulici Benešova najdete dvě pobočky perfektně vybaveného Big One Fitness centra s kompletní nabídkou služeb. Kromě posilovny a cross workoutu se tu můžete zrelaxovat i wellnes a saunovém světě, dopřát si masáže, využít služby trenérů, cvičit ve skupinových lekcích – anebo třeba už konečně začít zpevňovat tělo díky pole dance. Ať si ale vyberete cokoli, kdo ví, třeba už brzy bude i díky vám Brno ještě o kousek hezčí.

Tak co, už máte vybráno, kde propotíte první triko? 😉 Přejeme vám nezlomné odhodlání na vaší cestě. A nezapomeňte: karta eBenefity vás jistí.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…