Vaši cestu za vysněnou postavou a zdravím zaplatí eBenefity

Když jste se naposledy dívali do zrcadla, koho jste spatřili? Člověka, který vypadá dobře – a zdravě – nebo někoho, kdo má jisté, ehm, rezervy? Možná chcete nabrat svaly, možná shodit tuk. Anebo se „jen“ zpevnit, protáhnout, zlepšit mobilitu, rozhýbat metabolismus… řekněte si. Díky novým Up partnerům vám s tím pomůže vaše karta eBenefity.

Vydáváte se na cestu ke zdraví a kondici? Tohle musíte vědět.
Cesta ke zdravému a ohebnému tělu, na kterou se možná chystáte vydat, je jen a jen o vás. Proto se hned na začátek osvoboďte od představy, že na to, abyste se začali zdravě hýbat, potřebujete partnera, kamaráda nebo kamarádku, případně kolegy z práce. Co ovšem potřebujete nezbytně, je vytrvalost. Protože první výsledky se dostaví v řádu týdnů, spíše měsíců. Tak to prostě je. Tady nepomůže žádná zázračná pilulka. Hlavně proto, že neexistuje.

Parťáka na cvičení máte v kapse nebo peněžence
Spolehnout se zato můžete na svou kartu eBenefity. Ta vám otevře dveře a zaplatí lekce u našich nových sportovních partnerů. Dali jsme si záležet, aby si to svoje úplně každý. Provozovny nových fitness partnerů najdete v Praze, Liberci, Českých Budějovicích a v Brně. Partnery vám teď stručně představíme.

BCROSS GYM, České Budějovice

V BCrossu v „Budějkách“ najdete pod jednou střechou klasickou posilovnu, crossfit, zónu pro aerobní aktivity, fitness i multifunkční sál. Vybrat si vhodnou formu pohybu by tedy neměl být problém. A pokud opravdu nevíte, jak začít, stačí využít služeb místních zkušených trenérů.

MOOD YOGA, Praha Karlín nebo Holešovice

Pokud chcete nejen cvičit jógu, ale cvičit jógu v krásném prostředí, tady jste na správné adrese – tedy na dvou adresách. Studia Mood Yoga vám kromě výběru ze dvou destinací v centru Prahy vám vždy umožní zvolit si buď light lekci (klidná a protahovací) nebo deep lekci (dynamická a zpevňovací, vhodná pro pokročilejší cvičence). A pomůcky pro cvičení si nosit nemusíte – půjčíte si je přímo na lekci.

I´M FIT, Praha a Liberec

Obě provozovny si jistě oblíbí zejména ženy. Kromě fitness sálu totiž na pražské i liberecké adrese I´m Fit najdete i wellness (bazén, vířivka, sauna i parní lázeň), solárium, masáže i profesionální kosmetické studio zaměřené na péči o zdravou a pevnou pleť. Dámy a slečny, tušíme, že jste si právě vybraly.

BIG ONE FITNESS, Brno

V Brně „na Mendláku“ a v ulici Benešova najdete dvě pobočky perfektně vybaveného Big One Fitness centra s kompletní nabídkou služeb. Kromě posilovny a cross workoutu se tu můžete zrelaxovat i wellnes a saunovém světě, dopřát si masáže, využít služby trenérů, cvičit ve skupinových lekcích – anebo třeba už konečně začít zpevňovat tělo díky pole dance. Ať si ale vyberete cokoli, kdo ví, třeba už brzy bude i díky vám Brno ještě o kousek hezčí.

Tak co, už máte vybráno, kde propotíte první triko? 😉 Přejeme vám nezlomné odhodlání na vaší cestě. A nezapomeňte: karta eBenefity vás jistí.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

fitness