Oči máme jen jedny. Věnujte jim péči s eBenefity.

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Pečujte o svůj zrak a navštěvujte pravidelně specialisty v oční optice. Vyplatí se to. Péči o oči si můžete dopřát i s vašimi nejoblíbenějšími benefity, elektronickou benefit kartou Up. Vybírat můžete ze spousty optik a dalších partnerů, kde lze vaše firemní benefity použít. Tak toho využijte!

Dopřejte si péči o své zdraví s volnočasovými benefity, elektronickou kartou eBenefity. V cafeteria systému se můžete navíc sami rozhodnout, za co své benefity utratíte. A zdraví je jedna z variant. Hned vedle kultury, sportu, cestování nebo třeba wellness pobytu v lázních.

Oči máme jen jedny, pečujte o ně se zaměstnaneckými benefity

Pokud nosíte brýle nebo kontaktní čočky, navštěvujte pravidelně specialisty v oční optice. Je důležité mj. přeměřovat dioptrie, ty se totiž mohou měnit a nesprávně vybrané pak způsobovat bolesti hlavy a očí. Úplně zbytečně. V optice vám také doporučí vhodnou péči pro prevenci nejrůznějších očních problémů a vybrat si zde můžete i kvalitní sluneční brýle s UV filtrem, který chrání před škodlivými UV paprsky.

Tipy na optiky, kde můžete platit s vaší benefitní kartou Up

  • Oftex je síť očních optik, které najdete v Praze, Ostravě a několika dalších městech České republiky. Optiky jsou navázány na oční centra, díky čemuž nabízí kompletní péči od vyšetření až po zhotovení nových brýlí. Mají zde velký výběr dioptrických i slunečních brýlí, čoček, pouzder a dalšího příslušenství. A brýle vám zde také vyčistí ultrazvukem.
  • Optiky FOKUS mají 160 poboček a tradici dlouhou desítky let. Myslí zde na zákazníka a na jeho příjemný pocit z návštěvy optiky. Klíčem k péči o zrak jsou zde kvalitní optometrické služby a prevence očních vad a onemocnění. Pořídíte zde brýle, čočky i sluneční brýle, doporučí vám brýle pro sport, opatření při celodenní práci u počítače i vhodný postup, pokud máte např. syndrom suchého oka.
  • GrandOptical je další známá značka optik, které doporučujeme a kde zaplatíte Up benefity. Nabízí profesionální služby, měření zraku zdarma a velkou nabídku sortimentu, služeb a záruk.
  • Náš poslední tip je Doctor OPTIK, kde nabízí poradenství, celostní optickou a optometrickou péči pro zdravé oči a přesný zrak a velký výběr obrouček, skel i slunečních brýlí. Využít zde můžete dokonce i stylistické poradenství, aby vám vaše nové brýle opravdu padly.

Další optiky a partnery najdete ve vyhledávači provozoven nebo aplikaci Můj Up. Tak si vyberte ty svoje a využijte tak své benefity nejlíp, jak to jde. Pro své zdraví.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…