Vítáme obchodního partnera přes zážitky. Dost bylo omezení, je čas se pořádně bavit!

Adrop je specialista v oblasti originality, emocí a tajných přání. Jejich pestrá nabídka zážitků plní sny a šíří víru, že zážitky jsou mnohem víc než hmotné dárky.

V Up nás poslání Adrop skutečně chytlo za srdce a přimělo nás popřemýšlet nejen o zážitcích, ale hlavně o vašich snech a našich budoucích přáních.

A jak to přemýšlení dopadlo? S upřímnou radostí oznamuje, že se Adrop – společnost na splněná přání, stal členem Up rodiny a odteď s námi bude plnit vaše sny. eBenefity tímto spojením dostaly unikátní podobu a vy zase nové možnosti čerpání volnočasových benefitů plné zábavy a dechberoucích zážitků.  Dost už bylo omezení, je čas se pořádně bavit a dobré zprávy společně zažít.

Jistě oceníte i on-line možnost rezervace zážitků přímo na stránkách Adropu a připojíte se mezi srdcaře, kteří chtějí život skutečně zažít.

Dost bylo omezení, je čas se pořádně bavit!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…